🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Milionová bouře je tady, včera bylo první slosování, 95 milionů je stále ve hře!

Devadesát pět milionů je ve hře, milionová bouře začala.

Devadesát pět milionů je ve hře, milionová bouře začala.

Milionová bouře je tady, o co jde, co můžeš vyhrát, co pro to musíš udělat a kdy se dozvíš, že jsi výherce? Máme tady pro tebe všechny informace!

Jak už jsme si řekli v předchozím článku o milionové bouři – budou pršet peníze. A je to tady. Sportka rozhazuje miliony, stačí si vsadit a být jeden z 5 šťastlivců. Jistota toho, že pět hráčů vyhraje milion, nezní až tak špatně, ne? A to ještě není ani zdaleka vše…

Prší miliony!

To, že Milionová bouře je nadstavbová hra od Sportky, která se spouští jen v případech, kdy se naplní bonusový fond. To už všichni víme. Četli jsme článek.

Ovšem přišla o chvíli dříve, než jsme ji čekali. Ale to ničemu nevadí, právě naopak.

Znamená to totiž jen to, že od teď dalších 19 slosování (včetně toho dnešního!) můžeš vyhrát milion. A k němu, samozřejmě, i jackpot. To zda vyhraješ milion, totiž nezáleží na číslech, která si vsadíš. Záleží pouze na tom, zda si vsadíš.

Jak na to?

Hra má stejná pravidla jako hra doplňková. To znamená, že jediné, co pro zúčastnění v milionové bouřce musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket, při hře o hlavní jackpot. Je důležité vsadit si všech deset sloupečků včetně Šance. O tom, zda bonusový milion získáš, rozhodne dvacetimístný kód na tvé sázence. Ten se bude nacházet nad čárovým kódem. V případně online sázenky, se místo kódu losuje číslo sázky, to má osm míst a má podobu „INTERNET 1234567“.

Kódy se budou losovat společně s čísly – ty ti taky pomůžeme rádi vybrat tady. Inu a pokud bude vylosován tvůj kód, blahopřejeme! Máš doma milion. A možná k tomu padne i ten jackpot, kdo ví.

Aktuální jackpot
74 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Josef Zatloukal

    Dobrý den, kde naleznu vylosované kódy sázenek ve hře „milionová bouře“? Nemůžu provést kontrolu své sázenky. Na webových stránkách sportky v části výsledky jsem nic nenalezl. Děkuji