Menu

Superjackpot v banku a Milionová bouřka na dosah, aneb co se to u Sportky děje?

Milionová bouře a superjackpot čekají u Sportky.

Milionová bouře a superjackpot čekají u Sportky.

Jackpot u Sportky dosahuje astronomických částek, brzy se tady strhne obrovský déšť. Budou pršet peníze. Hodně peněz. Čeká nás Milionová bouře.

Asi jen málokdo ví, že Sportka nemá pod křídly jen doplňkovou hru, kterou všichni známe – Prémii od Sportky. Kromě ní má Sportky ještě hru nadstavbovou, která ovšem běžně nebývá aktivní. Spustí se jen jednou za čas, a Sazka její spuštění oznámí. Milionová bouře. O co jde?

Milionová bouře

Milionová bouře je nadstavbová hra od Sportky, která se spouští jen v případech, kdy se naplní bonusový fond.

Bonusový fond je místo, kam se přesouvají z výhry, v momentě, kdy výhra dosáhne svého maxima. Tento fond se následně využívá na vyplacení výher v Milionové bouři. K naplnění fondu dojde ve chvíli, kdy jackpot Sportky dosáhne 150 milionů korun. Ve chvíli, kdy se jackpot k této částce vyšplhá, převede se 100 milionů korun právě do bonusového fondu a zbývajících 50 milionů se ponechá v jackpotu.

Milionová bouře neboli hra Stokrát milion, pak spočívá jednoduše v tom, že Sazka oznámí, že Bonusový fond byl naplněn, a tím odstartuje 20 slosování, při kterých bude vybráno 5 výherců, kteří získají jeden milion korun.

Přičemž má hra stejná pravidla jako hra doplňková – hráči si musí jen vsadit plný tiket, včetně Šance, při hře o hlavní jackpot. O tom, zda k němu dostanou i dva miliony z Milionového deště pak nerozhodnou zvolená čísla. Rozhodne o tom dvacetimístný kód na hráčově sázence. V případně online sázenky je kód osmimístný.

Superjackpot Sportky

Už z názvu je patrné, že jde o hodně. A opravdu jde, dnes jde přesně o 164 200 000 korun, které leží v banku a čekají na dnešního výherce.

Milionová bouře je za dveřmi, dáme vám vědět, jakmile vypukne‘

Dnes zatím pojď zabojovat o hlavní výhru, vsaď si svá šťastná čísla a třeba se na tebe usměje štěstí. Držíme palce!

Tvé miliony na tebe čekají tady:

Aktuální jackpot
62 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.