Jackpot u Sportky dosahuje astronomických částek, brzy se tady strhne obrovský déšť. Budou pršet peníze. Hodně peněz. Čeká nás Milionová bouře.

Milionová bouře a superjackpot čekají u Sportky.

Milionová bouře a superjackpot čekají u Sportky.

Asi jen málokdo ví, že Sportka nemá pod křídly jen doplňkovou hru, kterou všichni známe – Prémii od Sportky. Kromě ní má Sportky ještě hru nadstavbovou, která ovšem běžně nebývá aktivní. Spustí se jen jednou za čas, a Sazka její spuštění oznámí. Milionová bouře. O co jde?

Milionová bouře

Milionová bouře je nadstavbová hra od Sportky, která se spouští jen v případech, kdy se naplní bonusový fond.

Bonusový fond je místo, kam se přesouvají z výhry, v momentě, kdy výhra dosáhne svého maxima. Tento fond se následně využívá na vyplacení výher v Milionové bouři. K naplnění fondu dojde ve chvíli, kdy jackpot Sportky dosáhne 150 milionů korun. Ve chvíli, kdy se jackpot k této částce vyšplhá, převede se 100 milionů korun právě do bonusového fondu a zbývajících 50 milionů se ponechá v jackpotu.

Milionová bouře neboli hra Stokrát milion, pak spočívá jednoduše v tom, že Sazka oznámí, že Bonusový fond byl naplněn, a tím odstartuje 20 slosování, při kterých bude vybráno 5 výherců, kteří získají jeden milion korun.

Přičemž má hra stejná pravidla jako hra doplňková – hráči si musí jen vsadit plný tiket, včetně Šance, při hře o hlavní jackpot. O tom, zda k němu dostanou i dva miliony z Milionového deště pak nerozhodnou zvolená čísla. Rozhodne o tom dvacetimístný kód na hráčově sázence. V případně online sázenky je kód osmimístný.

Superjackpot Sportky

Už z názvu je patrné, že jde o hodně. A opravdu jde, dnes jde přesně o 164 200 000 korun, které leží v banku a čekají na dnešního výherce.

Milionová bouře je za dveřmi, dáme vám vědět, jakmile vypukne‘

Dnes zatím pojď zabojovat o hlavní výhru, vsaď si svá šťastná čísla a třeba se na tebe usměje štěstí. Držíme palce!

Tvé miliony na tebe čekají tady:

Aktuální jackpot
134 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.