🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Milionová bouře je stále tady. Buď jedním z pěti milionářů už zítra večer

Milionová bouře u Sportky pokračuje! Zapojíš se?

Milionová bouře u Sportky pokračuje! Zapojíš se?

Milionová bouře ani zdaleka neskončila, stále můžeš vyhrát milion korun jen tím, že si vsadíš. A kdy že se dozvíš, že jsi výhercem? Máme tady pro tebe přehledně nachystány všechny potřebné informace!

Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
90 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak už jsme si řekli ve všech předchozích článcích o milionové bouři – u Sportky prostě občas prší peníze. Vždy, když částka v Superjackpotu přesáhne určitou částku, tak Sportka rozhazuje miliony.

Když se to stane, stačí si vsadit a být jeden z 5 šťastlivců.

Prší miliony!

Milionová bouře je jednou z nadstavbových her Sportky, která se spouští jen za určitých podmínek. Konkrétně pouze v případech, kdy se naplní bonusový fond.

Když se tak stane, Sportka vyhlásí Milionovou bouři a dvacet po sobě jdoucích slosování vybere náhodně 5 hráčů, kteří vyhrají milion. A kromě bonusového milionu však samozřejmě stále hraješ i o hlavní jackpot. To zda vyhraješ bonusový milion, totiž nezáleží na číslech, která si vsadíš. Záleží pouze na tom, zda si vsadíš.

A celá tahle situace se u Sportky děje právě teď. Tak neváhej, protože už zítra můžeš být oním šťastlivcem i ty, stačí, aby byl vylosován tvůj kód.

Jak na to?

Hra má stejná pravidla jako hra doplňková. To znamená, že jediné, co pro zúčastnění v milionové bouřce musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket, při hře o hlavní jackpot. Je důležité vsadit si všech deset sloupečků včetně Šance. O tom, zda bonusový milion získáš, rozhodne osmnáctimístný kód na tvé sázence. Ten se bude nacházet nad čárovým kódem. V případně online sázenky, se místo kódu losuje číslo sázky, to má osm míst a má podobu „INTERNET 12345678“.

Tvá cesta k milionům začíná tady u nás:

Aktuální jackpot
1 804 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
74 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.