🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Milionářem snadno a rychle s Eurojackpotem

Jednoduchý recept na výhru 2 miliony? Vezměte loterii Eurojackpot, přidejte jeden mobilní telefon, protřepejte, nemíchejte a užívejte si výhru. Tak přesně takhle to udělal jistý Čech.

Čech vyhrál 2 miliony Kč v online loterii Extra 6

2 miliony z Eurojackpotu putují do Čech

Nejmenovaný vítěz si vsadil prostřednictvím svého mobilu v loterii Extra 6. Sazka uvolnila pouze jednu konkrétní informaci: Jedná se o muže ve věku zhruba kolem padesátky. Nicméně o pocity novopečeného milionáře veřejnost ochuzena nezůstala.

Jak to proběhlo u osudové výhry

Sám vítěz se tak svěřil, že už sází nějakou dobu. Osudné slosování se odehrálo 28. června, o výhře se dozvěděl opět přes telefon. Zástupcům Sazky se svěřil, že si nejprve myslel, že se jedná pouze o vtip. Nejednalo, opravdu v soutěži Extra 6 trefil úspěšně všech šest čísel. Pochopitelně byl šťastný sázející z nenadálé novinky dost v šoku.

A co bude s výhrou z Eurojackpotu dělat? Investuje hlavně do svého budoucího zabezpečení. Výhra mu pomůže se splácením hypotéky. A pravděpodobně zbude i na pořízení nového automobilu. A možná si pořídí ještě něco, jak se totiž výherce svěřil dále, hodlá sázet stále. Není tak vyloučeno, že mu štěstí popřeje opět.

Vyhrát v Eurojackpotu může každý

Ostatně velké výhry nejsou v Eurojackpotu nic neobvyklého. Rekordní částka padla v roce 2015, kdy se jistému šťastlivci podařilo vyhrát 2,466 miliardy korun. Pozoruhodná výhra padla i letos, a to hned ve výši 1,4 miliardy korun. Putovala na Pardubicko.

Často se vyhrává i v doplňkové hře Extra 6. proto si ji ve svém tiketu určitě nezapomínejte zaškrtnout, jestliže vás tento článek přesvědčil k tomu, abyste v Eurojackpotu také zkusili svoje štěstí.

Co je Extra 6

Doplňková hra Extra 6 se losuje výhradně v ČR. Samotný Eurojackpot probíhá hned v 18 evropských zemích. V principu je jednoduchá, záleží v ní totiž hlavně na čísle sázenky. Vy žádná čísla netipujete.

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.