🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Je libo luxusní apartmán v Rakousku? Zkus dnes své štěstí v Prémii Eurojackpotu!

Zapojíš se do páteční hry o luxusní apartmán?

Zapojíš se do páteční hry o luxusní apartmán?

Už dnes, v pátek 15. září, si můžeš zahrát doplňkovou hru Eurojackpotu, která ti může dopomoci k luxusnímu bydlení. Pojď se s námi podívat jak se hry zúčastnit a co konkrétně můžeš doopravdy vyhrát.

Hned na úvod ti tady připneme článek, který ti o Prémii Eurojackpotu prozradí vše, co si o téhle hře přeješ vědět. Najdeš v něm data slosování, letošní tabulku výher a všechny další podrobnosti.

O co konkrétně se v pátek u Eurojackpotu hraje?

Jak už název napovídá, tak už dnes večer můžeš u Eurojackpotu vyhrát luxusní apartmán v Rakousku. To, že se jedná o opravdový luxus, ti může prozradit už cena této výhry – ta totiž sahá k neuvěřitelným 15 000 000 korun!

Stejně jako vždy, i tentokrát můžeš kromě doplňkové hry hrát i hru hlavní. To, samozřejmě znamená, že si kromě luxusního apartmánu můžeš přijít taky na jackpot. Pro ulovení několik set milionů vysoké výhry musíš však uhodnout pět euro čísel a dvě čísla doplňková. Pokud by sis s čísly do hlavní hry nevěděl rady, pak neváhej využít náš generátor náhodných čísel, který ti připneme níže.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Pravidla dnešní Prémie Eurojackpotu

Pravidla Prémie tě rozhodně nepřekvapí, jsou totiž stejná jako vždy. Jediné, co pro účast v této doplňkové hře musíš udělat je, že si vsadíš plnou sázenku, včetně druhé doplňkové hry Extra 6, v celkové hodnotě 400 Kč.
Nezáleží na tom, zda jsi fanoušek spíš fyzického nebo spíš online sázení, do slosování se totiž počítá obojí. Tak co, zkusíš své štěstí i ty?

Zúčastni se dnešní doplňkové hry i ty!

Aktuální jackpot
1 804 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.