Menu

LuckyBet rozdává peníze za vklad!

LuckyBet vkladový bonus

LuckyBet vkladový bonus

Máš rád bonusy za vklad? Pak neváhej a navštiv online casino LuckyBet! Dnes si pro tebe připravilo speciální vkladový bonus! V našem článku se dozvíš, co vše musíš splňovat a kolik penz navíc můžeš ke svému vkladu získat.

Vyzvedni si LuckyBet bonusy ještě dnes!

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Důležitá je registrace

Abys mohl získat vkladový bonus u LuckyBet, je potřeba nejdříve dokončit plnou registraci. Ta je jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář a následně ověřit svou identitu a stanovit herní limity. Jen díky plnohodnotné registraci se můžeš těšit na zajímavé bonusy, jako je třeba dnešní za vklad. V případě, že máš registraci hotovu, můžeš se rovnou podívat na podmínky bonusu.

100% vkladový bonus

LuckyBet si pro své hráče připravil na 10. 2. 2023 speciální vkladový bonus! Stačí vložit částku od 500 korun do 2 000 Kč. Jednou tolik vám pak LuckyBet přidá na herní konto! Nezapomeň, že vkladový bonus má pak taky další podmínky!

Podmínky protočení bonusu

Vklad ale není jednou podmínkou pro získání bonusu. Abyste mohli svůj bonus vybrat, musíte jej protočit hned 20×. V případě, že vložíte maximálně sumu, tedy 2 000 Kč, musíš prosázet celkem 40 000 Kč. To může být skvělá příležitost, jak získat další výhry na víc. Ale pozor! Na protočení máš pouze 48 hodin, poté bonus propadá.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Alexandra

  Zajímavé

  • Martin

   Ahoj Alexandro,

   děkujeme za komentář.

   Hodně štěstí 🍀