Menu

Loterijní hattrick Skotské rodinky

Vyhrát jackpot v loterii? To musí být úžasný pocit, který se naskytne pouze s pořádnou dávkou štěstí, ovšem jedné rodině ze Skotska se to povedlo již 3 krát!

Celá rodina a jejich poslední výhra v loterii
Celá rodina a jejich poslední výhra v loterii

Tento loterijní hattrick se povedl rodině ze Skotského městečka Bo’ness. Tato rodina s ohromným štěstím se skládá z pěti členů. Rodiče Peter a Mary a jejich tři dcery. Jako rodina sází dohromady skupinovou sázkou na Britskou loterii UK Lotto, sází 2 krát týdně po pěti řádcích. Tvrdí, že to je po dlouhá léta rodinná tradice, která se jim velmi vyplácí.

První jackpot si rodina odnesla v říjnu roku 2010,  výhra činila úžasných £1 151 496 (36 847 872 Kč). Druhou částku si odnesli minulý rok (2015), úžasných  £20 000 (640 000 Kč).

Třetí výhra v loterii

Posledním úlovkem byla výhra v hodnotě £1 000 000  (32 000 000 Kč!). Když si šel Peter do místního supermarketu nechat ověřit svůj tiket, prodavač se zalkl a a řekl, že vyhrál „něco málo peněz“, ale moc na to, aby mu mohl výhru vyplatit na místě. Peter si pomyslel, že vyhrál kolem 500 liber, za žádnou cenu ho nenapadlo, že vyhrál jeden milion.

Anette (jedna z cer) jménem rodiny prohlásila: 

„Jsem tak šťastná, každá výhra nám strašně moc ulehčí naše životy. Nemůžu se dočkat, až se všichni sejdeme osobně a oslavíme naše štěstí. ”

Rok 2016 je plný oslav

Manželé s výhrou 1 000 000 liber v loterii V roce 2016 dostala rodina již mnoho důvodů k oslavě. Nejenom, že už oslavili 90. narozeniny Petera, ale také to, že manželé slaví 65. výročí svatby. Samozřejmě nesmíme zapomenout na dnes zmiňovanou třetí výhru v loterii, ovšem ta největší výhra v roce 2016 bylo narození pravnoučete šťastných manželů.

Celá rodina i nadále hodlá pokračovat v sázení loterie kdo ví, třeba se mohou těšit na čtvrtou výhru.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.