⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Všechno nebo nic výsledky: slosování, pravidla, tabulka výher, pravděpodobnost

Aktuální Jackpot
Jackpot připravujeme
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Pravidla

Losuje se 11 z 22

Slosování

Každou minutu

Cena

10 Kč

Další výsledky

Žádné výsledky nenalezeny.

Jak hrát Všechno nebo nic

Loterii Všechno nebo nic si můžeš vsadit online, a to jak na webu Sazky tak v mobilní aplikaci společnosti Sazka. Herní pole obsahuje 22 políček s čísly od 1 do 22. Hráči si následně vybírají 11 čísel, poté si zvolí výši vkladu a případně i počet opakujících se slosování. Podrobný návod jak si vsadit najdeš níže.

Kdy a v kolik se losuje loterie Všechno nebo nic?

Loterie Všechno nebo nic je takzvanou rychlou loterií, stejně jako Rychlé kačky nebo třeba loterie Kameny od Sazky. Losuje se každou minutu každého dne, máš tak šanci vyhrát hlavní výhru až 60x za hodinu!

Jedinou výjimku, kdy nemůžeš sázet je krátká systémová přestávka, která probíhá každý den okolo půlnoci a zpravidla trvá přibližně 5 minut.

Do kdy mohu vsadit Všechno nebo nic?

Protože se loterie Všechno nebo nic sází a losuje online, vsadit si můžeš až do pár vteřin před samotným slosováním. Kolik času zbývá do dalšího slosování poznáš podle odpočtu na hlavní stránce loterie Všechno nebo nic na webu Sazky anebo v samotné online sázence.

Cena loterie Všechno nebo nic

V rychlé loterii Všechno nebo nic si výši vkladu určuješ sami. Vsadit si můžeš od 10 Kč až do výše 200 Kč na jednu sázku.

Jednotlivé možnosti vkladů jsou: 10 Kč, 20 Kč, 30 Kč, 40 Kč, 50 Kč, 100 Kč, 200 Kč

Výhry v loterii Všechno nebo nic

Svou výhru v loterii Všechno nebo nic můžeš snadno ovlivnit sám! A to konkrétně výší svého vkladu a počtem vsazených čísel. Jak to? Výhra se totiž počítá dle tzv. výherního násobku, který se určuje dle počtu vsazených a tažených čísel. Ten následně vynásobí tvůj vklad a výsledek se rovná výši vaší výhry.
Věděl jsi, že díky Všechno nebo nic můžeš vyhrát až 2 000 000 Kč a to i v případě, že neuhádneš ani jedno z tebou vsazených čísel?

Výherní pořadí Počet uhodnutých čísel Výherní násobek
1. výherní pořadí 11 nebo 0 čísel 10 000×
2. výherní pořadí 10 nebo 1 čísel 100×
3. výherní pořadí 9 nebo 2 čísla 20×
4. výherní pořadí 8 nebo 3 čísla
5. výherní pořadí 7 nebo 4 čísla

Co to je výherní násobek?

Výherní násobek je násobek, kterým bude v případě výhry vynásoben váš vklad. Je určený tabulkově a vliv na něj má počet vámi tipovaných čísel a čísel tažených, tedy správně tipovaných.

Nejvyšší možná výhra v loterii Všechno nebo nic

Loterie Všechno nebo nic ti dává možnost vyhrát až 2 000 000 Kč. Nemusí se to zdát jako mnoho, ale šancí na výhru je opravdu mnoho, vzhledem k tomu, že se tato rychlá loterie losuje 60x za hodinu.

Náhodný tip

Jako u jiných loterií, i u Všechno nebo nic můžeš zkusit štěstí a hrát s náhodně vsazenou sadou 11 čísel. Pravděpodobnost, že tvá náhodná čísla vyhrají, je stejná, jako u vlastního výběru.

Předplatné

Jelikož se jedná o tzv. rychlou loterii a slosování probíhá co minutu, můžeš samozřejmě využít i možnosti vsadit si stejnou sázku opakovaně. K tomu slouží tzv. předplatné. Díky němu můžete v loterii Všechno nebo nic vsadit až na 12 po sobě jdoucích slosování.
Jen mějte na paměti, že počet slosování úměrně zvyšuje výši vašeho vkladu a celkovou cenu za vaší sázku.

Jak probíhá slosování výsledků loterie Všechno nebo nic?

Slosování loterie Všechno nebo nic probíhá denně, v minutových intervalech a to pomocí generátoru náhodných čísel, který náhodně vybere jedenáct čísel z množiny po sobě jdoucích čísel od 1 do 22. Následně se výsledky ihned zobrazí v samotném sázecím systému a na stránce s výsledky.

Jak si vsadit Všechno nebo nic?

Rychlou loterii Všechno nebo nic od Sazky si můžeš vsadit online a to na webu Sazky nebo v mobilní aplikaci Sazky. Jediné co budeš kromě připojení k internetu potřebovat je řádná registrace na herním účtu Sazky, kde pečlivě vyplníš své osobní údaje, ověříš totožnost (doložením svého občanského průkazu — ať už online formou nebo na pobočce Sazky) a nahraješ peníze na svůj herní účet.

Jak vsadit Všechno nebo nic online?

Pohodlná varianta pro všechny, kteří preferují sázení z pohodlí svého počítače. K uzavření sázky ti bude stačit tvůj počítač, připojení k internetu a po přihlášení do svého herního účtu u Sazky můžeš začít!

 • Zvolte si svá šťastná čísla

  V herním poli si vyber 11 čísel z 22 nabízených. Každé číslo, které označíš se obarví žlutou barvou!

 • Zvol si výši svého vkladu

  Následně si zvol výši svého vkladu (10—200 Kč) a počet slosování, kterých se chceš zúčastnit (1—12).

 • Vsaď si

  Losuje se každou minutu, svou sázku proto rychle překontroluj a klikni na tlačítko “Vsadit”. Jakmile bude tvá sázka uzavřena, potvrzení o sázce se uloží do tvého herního účtu a přejeme hodně štěstí!

Jak vyplnit Všechno nebo nic v mobilní aplikaci?

 • Zvol si svá šťastná čísla

  V herním poli si vyber 11 čísel z celkem 22 nabízených.

 • Zvol si výši svého vkladu

  Následně si zvol výši svého vkladu a počet slosování, kterých se chceš zúčastnit.

 • Vsaď si

  Losuje se každou minutu, svou sázku proto rychle překontroluj a klikni na tlačítko “Vsadit”. Jakmile bude tvá sázka uzavřena, potvrzení o sázce se uloží do tvého herního účtu a přejeme hodně štěstí!

Jak vyzvednout výhru v loterii Všechno nebo nic?

Pro sázející loterie Všechno nebo nic existuje několik možností, jak si výhru vybrat.
Jestliže jsi vyhrál nižší částku, doporučujeme vybrat si výhru na jakékoliv pobočce s terminálem Sazky — zde je limit 5 000 Kč na den.

Dále můžeš využít online výběru. Ten je vhodný pro výběry vyšších částek. Stačí si ve svém herním účtu zvolit výši tvého výběru, potvrdit svůj bankovní účet a po potvrzení ti bude částka převedena do 2 dnů na tvůj bankovní účet. Tímto způsobem si můžeš svou výhru vybrat z pohodlí třeba svého obýváku, jen nezapomeň na limit ve výši 500 000 Kč na týden.
Pokud je tvá výhra vyšší než 500 000 Kč, využij pro její výběr převod na svůj bankovní účet.

Kde se dají výsledky zkontrolovat?

Výsledky loterie Všechno nebo nic najdeš na několika místech:

 • na našem webu
 • na oficiálním webu Sazky
 • v mobilní aplikaci Sazky
 • na stránkách třetí strany

Jak zkontrolovat výsledky losování?

Nejjednodušší způsob, jak si zkontrolovat výsledky, je skrze kontrolu výsledků. Při ruční kontrole se ti může snadno stát, že uděláš chybu. A jelikož se loterie Všechno nebo nic losuje každou minutu, může být náročné se ve výsledcích pořádně vyznat.
Doporučujeme zkontrolovat si výsledky v naší kontrole výsledků, kde stačí najít příslušné číslo slosování a zadat tvé čísla. Ihned se dozvíš, zda jste vyhrál nebo ne.
Samozřejmě můžeš využít i kontroly výsledků přímo na webu Sazky nebo v aplikaci. Ve svém herním účtu hned uvidíš výsledky slosování, na které jsi sázel. Pokud jsi členem Sazka klubu, pak ti budou výsledky poslány i pomocí emailu nebo SMS zprávou.

Potvrzení o sázce – Vsazený tiket Všechno nebo nic

Po uzavření sázky se ti její detail zobrazí ve tvém herním účtu. Tento doklad je zároveň potvrzením o sázce a slouží k uplatnění tvého práva na případnou výhru. Jelikož je tvůj účet přímo spojený s tvou osobou, nemůže se stát, že bys o svou výhru přišel a tak je sázení online jak pohodlné, tak bezpečné.

Zabezpečení a důvěryhodnost

Loterii Všechno nebo nic v České republice zajišťuje společnost SAZKA a.s., která je zároveň jedinou společností v tuzemsku, která vlastní certifikáty evropské společnosti WLA dohlížející na bezpečnost sázkových her. Sazka prochází pravidelnými častými kontrolami českých i zahraničních auditorů a vlastní mezinárodní certifikace, kterými se může pyšnit pouze jedna třetina všech světových loterijních společností.

Detail loterie Všechno nebo nic

Všechno nebo nic je rychlá číselná loterie od Sazky. Cílem hry je tipnout si 11 čísel z celkem 22 možných a doufat, že uhodneš všechna losovaná čísla nebo ani jedno z nich. Jackpot v loterii Všechno nebo nic si totiž můžeš ulovit hned ve dvou situacích, a to právě když uhádneš všechna losovaná čísla nebo když neuhodneš ani jedno z losovaných čísel. Jackpot u loterie Všechno nebo nic je, stejně jako ostatní výherní pořadí, vyjádřen pomocí výherních násobků a odvíjí se od výše vkladu hráče. Celkem tato loterie nabízí 10 výherních pořadí a losuje se každou minutu.

Klady
 • Odměna i za neuhodnutá čísla.
 • Možnost vsazení až na 12 slosování dopředu.
 • Sázka už za 10 Kč.
Zápory
 • Máš jen minutu na výběr a vsazení čísel.
Provozovatel
Vznik
2023
Pravidla
Losuje se 11 z 22
Slosování
Každou minutu
Cena
10 Kč
Nejvyšší možný jackpot
2 000 000 Kč
Pravděpodobnost výhry jackpotu
1 : 705 432
Počet výherních pořadí
10
Možnost hrát online

Často kladené dotazy k loterii Všechno nebo nic

Ohodnoť tuto loterii

100% · Počet hlasujících: 0
Děkujeme za váš hlas!

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.