🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Loterie Eurojackpot a Powerball stále rostou!

Dvě loterie z různých kontinentů nabírají na své síle a jackpot začíná být opravdu zajímavý! Pojďme se dnes společně podívat, jak velké částky můžeme vyhrát v tomto týdnu.

LOTERIE POWERBALL A EUROJACKPOT

Eurojackpot – hrajte o 791 miliónů Kč!

Logo EuroJackpot Loterie Eurojackpot začala být zajímavá minulý pátek, kdy se hrálo o více jak půl miliardy, přesněji o 583 000 000 Kč. Hlavní částku si nikdo neodnesl, což je dobře pro nás! Nejvyšší částku, kterou si minulý pátek odnesli dva výherci činila 16 645 664 Kč (Německo, Norsko). Český zástupci se žádných velkých výher nedočkali, pouze jeden z nás si odnesl částku vyšší jak sto tisíc (163 190 Kč).

Tento pátek 22.4.2016 budeme hrát o neuvěřitelných 791 000 000 Kč! Stačí si vsadit, trefit 5 čísel plus dvě doplňková euročísla a výhra je vaše! Pokud se vám nechce nikam chodit, vsadit si můžete i pomocí internetu z pohodlí svého domova.

Více informací o loterii naleznete v naší kategorii Eurojackpot

Powerball – hrajte o 5,43 miliard Kč!

Powerball logo V americké loterii Powerball je téměř sedmkrát více než v evropské loterii Eurojackpot! Ohledně sobotního jackpotu jsem psal minulý týden článek (https://vyhraj.cz/vyhrajte-4920000000kc-loterie-powerball/) a podobně jako v loterii eurojackpot si nikdo hlavní částku neodnesl. větší výhru získal pouze jeden šťastlivec, který vyhrál druhé pořadí tedy $1 000 000 (24 miliónů Kč)!

Tuto středu (v ČR čtvrtek 5:00 ráno) můžete hrát o neskutečných 5 432 110 000 Kč! Je to opravdu jednoduché, nemusíte lítat do jednoho z amerických států abyste si vsadili, stačí využít jedné z internetových loterijních společností, které jsme předem vyzkoušeli a ohodnotili! Každá společnost má tisíce spokojených zákazníků a v dnešní době je mnoho z nich včetně mně z České republiky.

Vsadit si Powerball teď hned!
Více informací o loterii naleznete v naší kategorii Powerball

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Vojtis

    Já už mám vsazeno na powerball skupinově (2/200) a na eurojackpot 5 sloupců snad to vyjde

    • Ondřej Krejčí

      Hodně štěstí! Podobně jako vy, jsem si také vsadil powerball skupinově (10 podílů z 500).