Menu

Vyhrajte 4 920 000 000 Kč pouze za 70Kč! (4,92 miliard Kč)

Není tomu tak dlouho, co dosáhla americká loterie Powerball na historicky největší jackpot! (Článek: https://vyhraj.cz/v-usa-padl-rekordni-jackpot-38-000-000-000-miliard-kc/). Dnešním dnem do rekordní sumy chybí stále velká částka, ale i přesto se v jackpotu nastřádala ohromná suma a podobně jako v americe, tak u nás vypukla další loterijní horečka! Lidé z České republiky sází na internetu jak diví, jen aby nepromeškali možnost stát se miliardáři!

Powerbal 4,92 miliard

V Americe se začaly tvořit fronty, snad každý chce hrát o ohromnou vysněnou částku. Poslední středeční tah se uskutečnil na Floridě hodinu před půlnocí místního času a každý kdo měl vsazeno s napětím kontroloval svá čísla. Ovšem žádný ze sázkařů si 4 miliardy Kč neodnesl a my tak můžeme hrát už tuto sobotu ve 23:00 o neuvěřitelných 4,92 miliard Kč! Rozdílné časové pásmo znamená pro sázkaře v České republice, slosování v ranních nedělních hodinách, přesně v 5:00!

Jak se zúčastním?

Díky internetu je to velice snadné, stačí využít internetové loterijní společnosti, zaregistrovat se, natipovat svá šťastná čísla, zvolit počet sloupců a máte hotovo. Speciálně na našich stránkách najdete na výběr větší počet internetových loterijních společností, které jsme pro vás předem vyzkoušeli a ohodnotili.

Více o americké loterii Powerball

Sázkaři s mnoha Powerball tikety Powerball je klasická loterijní hra. Volíte 5 klasických čísel a jedno dopňkové „Powerball“ číslo. Další tah loterie powerball probíhá v neděli od 23:00 (střední Evropa neděle 5:00). Po zveřejnění čísel si stačí zkontrolovat zda nejste posledními šťastlivci. Pokud trefíte všechna čísla vyhráváte Jackpot v hodnotě 32,2 miliard! V případě, že trefíte alespoň část čísel, získáváte výhru podle tabulkyvýher níže.

Více informací o loterii Powerball najdete v naší kategorii: Loterie Powerball

Přeji vám hodně štěstí v nedělním slosování, doufám, že se pochlubíte s vaší výhrou zde v komentářích nebo na můj mail [email protected]!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Sazkar11

  Taky jsem se pridal a vsadil si dva sloupecky

 • Marian

  Super, děkuji za tip! Mám vsazených 6 sloupečků, tak doufám, že se poštěstí 🙂

  • Ondřej Krejčí

   Nemáte vůbec zač, hodně štěstí 😉