Menu

Jak vypadal život milionáře v průběhu pěti let

Velká výhra vám bezprostředně poté může dost zamotat hlavu. Jak se ale váš život změní v dlouhodobém měřítku? Na to odpovídá následující příběh.

Jak prožil muž 5 let od výhry?

Málem bez výhry

Matt Myles vyhrál v loterii EuroMillions 1 milion liber. Život se mu v tom okamžiku obrátil naruby. Málem o svou šanci ale přišel. Když si zkontroloval tiket, výhře nic nenasvědčovalo. Matt totiž zapomněl, že si vsadil i doplňkovou hru UK Millionaire Raffle.

Tiket proto v první chvíli málem vyhodil, zdálo se, že není výherní. Naštěstí si sázenku ještě ověřil. Když zjistil, že vyhrál, podělil se o své štěstí nejdřív s přáteli. Těšil se, že peníze bude sdílet hlavně se svým bratrem. I s ním také procestoval část světa. První místo, na které se šťastný výherce podíval, bylo exotické Bali. Splnil si mimo jiné sen a viděl například slavný indický Tádž Mahal nebo Velkou čínskou zeď.

A jak se mu žije po pěti letech od výhry? K penězům se mladík choval po celou dobu poměrně zodpovědně a zbytečně neutrácel. Naopak začal investovat. Vyhrané peníze mu umožnily rozjet vlastní podnikání s auty a prostředky vložil rovněž do nákupu nemovitostí.

Život po životě

Samozřejmě si ale také užil nějakou tu zábavu, a to zejména co se týká dívek. Britský bulvár tak měl svého času o témata postaráno. Zdá se, že nevázaný život je v současné chvíli definitivně pryč. Mladý milionář se usadil. Zlomovým momentem bylo setkání s přítelkyní, se kterou se navíc rozhodl pořídit si již potomka.

Narození syna hodnotí přirozeně jako jeden z nejdůležitějších životních momentů. A to tím spíše, že původní prognózy hovořily o tom, že miminko se nenarodí zcela zdravé. Naštěstí se tyto předpovědi nenaplnily a maličký Jude přišel na svět naprosto v pořádku.

Příštím výhercům tak jednoznačně dává k dobru radu: „Buďte chytří a zůstaňte stejným člověkem, kterým jste byli, než jste se stali bohatými.“

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.