Menu

Jak proměnit 100 Kč v milion? Poradí český výherce

Jistý čtyřicetiletý muž z Prahy si díky Eurojackpotu přišel na výhru ve výši 1 706 712 Kč. Jak se příběh odehrál?

Muž si vsadil 5 čísel za 100 Kč a vyhrál téměř 2 miliony!

Správná herní strategie

Muž si v loterii Eurojackpot zakoupil jeden sloupeček a doplňkovou hru Extra 6. Sázenka ho tak vyšla jen na 100 Kč. V sobotu ráno zjistil, že vsazená stokoruna se mu velmi dobře zúročila a je bohatší hned o 1 706 712 Kč. Ke štěstí stačil správný tip pěti čísel z celkových sedmi.

Muž posléze prozradil, že tipuje čísla vlastní a sází v loterii nepravidelně, ale dlouhodobě, už zhruba dvacet let. Jako potenciálně výherní kombinaci používá čísla z data narození. Rovněž se podělil o další sázkařský tip: Vyplatilo se mu vsadit i doplňkovou hru, šance na výhru je díky ní totiž vyšší.

Motivace k sázení

Jak se výherce svěřil dále, hlavní motivací mu bylo v zásadě spíše to, že se mohl zasnít, co by s hypotetickou výhrou udělal. V to, že na ni skutečně dosáhne, nikdy příliš nevěřil.

Když se tak stalo, pochopitelně se jednalo o velké překvapení. Sázenku si kontroloval přes aplikaci. Jako první o své výhře řekl své partnerce. A co nakonec s výhrou reálně udělá?

Investice do bydlení

Právě partnerka měla přirozeně také slovo ohledně toho, co za výhru pořídit. Sám vítěz nejprve uvažoval o dovolené či o novém automobilu. Nakonec se však se svou drahou polovičkou shodl na tom, že bude lepší investovat do bydlení. Právě vlastní bydlení je trvalou hodnotou na rozdíl od auta nebo dovolené.

Jinou změnu však šťastný výherce prý neplánuje. Věří, že jeho povahu vyhrané peníze nijak nezmění a chce dál běžně chodit do práce. Stejně tak prý nepřestane do budoucna ani sázet. V tomto směru však prý přece jen drobná změna nastane.

Muž se totiž svěřil, že dříve jeho sázkařským preferencím kralovala spíše Sportka. Teď ale bude sázet Eurojackpot. Myslí si totiž (po své zkušenosti jistě docela oprávněně), že šance na výhru je v této soutěži lepší.

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.