🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Grandwin SCHODY DO NEBE a mega nálož Free Spinů

Chceš získat denně 5 600 Kč v podobě free spinů a k tomu nebeský bonus 10 000 Kč? Tak to jsi u Grandwinu na správné adrese. Zapoj se do akce Schody do Nebe, ve které tě budou každý den čekat 4 schody, které budeš postupně zdolávat. A jak jinak než tím, že budeš hrát.

Tento bonus je uřčen pro plně registrované hráče u Grandwin a nabízí možnost jak si během jednoho víkendu přijít na pořádnou nálož free spinů. Hodnota vyhraných free spinů se odvíjí od schodu, na který se dostaneš. Na prvním schodu mají free spiny hodnotu 1 Kč, na druhém 5 Kč, na třetím 50 Kč a když se dostaneš do nebe, získáš mega bonus – free spiny v hodnotě 10 000 Kč. Tato akce trvá 3 dny a to od 4. 3. do 6. 3.

Jak se zapojit do hry o free spiny?

Abys se mohl zapojit do této akce, musíš mít u Grandwin casina trvalé konto, takže pokud ho ještě nemáš, můžeš se u Grandwin casina registrovat právě teď. Vyber si také některý z Grandwin bonusů, které budeš po registraci čerpat a tvá spanilá jízda za bonusy může začít. Pro zapojení do hry nemusíš zadávat žádný promo kód ani vkládat peníze. Záleží pouze na tom, kolik stihneš za den protočit peněz a podle toho získáš svojí odměnu.

Bonusy pro nově registrované v Grandwin casinu

Hodnocení
95%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
92 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
92 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Na jaké hry se akce vztahuje?

Abys stoupal po schodech vzhůru k nebi, můžeš hrát jakékoli hry na stránkách Grandwin casina. Sázky z odehraných her se na konci dne ve 23:55 sečtou a z tohoto součtu bude vyhodnoceno, na jaký schod jsi vystoupal a jaký tedy v tento den získáváš bonus.  A jak je to s free spiny, které získáváš za jednotlivé schody?

 • Free spiny z 1. schodu využiješ na vybrané hry od Synotu
 • Free spiny z 2. schodu využiješ na vybrané hry od Apolla
 • Free spiny ze 3. schodu využiješ na vybrané hry od Apolla
 • Nebeské free spiny ze 4. schodu využiješ na vybrané hry od Apolla

Na obrázku můžeš vidět nejpopulárnější hry v Grandwin casinu, znáš některou z nich?

Grandwin populární hry

Pravidla hry

Každý den máš možnost vyšplhat se až na 4. schod. To, kam se v daný den dostaneš záleží na tom, jaký uděláš v ten den obrat. Na každý schod tě kvalifikuje určitá protočená částka a pokud tuto částku nesplníš, nebudeš z tohoto schodu moci získat žádné free spiny. Bonusové otočky získáváš ze všech schodů na které jsi vyšplhal, takže pokud se dostaneš na 3. schod, dostaneš free spiny nejen za tento schod, ale i za schod první a druhý. Jaká jsou tedy pravidla pro jednotlivé schody? Pojďme se na ně podívat.

 

 • SCHOD 1

  Na 1. schod se dostaneš tím, že dosáhneš obratu přes 1 000 Kč.

  Když vystoupáš na první schod, získáš za každých protočených 1000 Kč 10 free spinů a to až do obratu 10 000 Kč a získaných 100 free spinů. Otočky nasbírané na tomto schodu mají hodnotu 1 Kč.

 • SCHOD 2

  Na 2. schod se kvalifikuješ, když dosáhneš dosáhneš obratu přes 20 000 Kč.

  Abys se dostal na druhý schod, musíš udělat obrat alespoň za 20 000 Kč. Když se ti to ovšem podaří, dostaneš za každých 5 000 Kč 10 free spinů v hodnotě 5 Kč. Minimálně máš tedy na druhém schodu v kapse 40 free spinů v celkové hodnotě 200 Kč. Maximální počet volných zatočení, která ti může druhý schod přinést je opět 100 FS v hodnotě 500 Kč a to za obrat 50 000 Kč . K tomu samozřejmě dostáváš ještě plný bonus 100 free spinů za první schod, který už máš dávno v kapse.

 • SCHOD 3

  Na 3. schod tě dostane obrat přes 100 000 Kč.

  Tady už hra nabírá pořádné obrátky. Pokud zvládáš manipulovat i s většími částkami a nedělá ti tak problém protočit za den i 100 000 Kč, máš šanci vyšplhat se až na 3. schod, který už je ten poslední pod nebeskou bránou. Co ti tedy přinese  třetí schod? Za každých 50 000 Kč získáš 10 free spinů v hodnotě 50 Kč a to opět až do výše 100 free spinů v hodnotě 5 000 Kč. Na to budeš potřebovat obrat 500 000 Kč. Nezapomeň, že tento obrat se počítá součtem tvých sázek za jeden den a to ze všech her.

 • SCHOD 4 – NEBE

  Na 4. schod neboli do nebe se dostaneš díky obratu přes 999 999 Kč.

  Tak tohle už je, jak se říká, „vyšší dívčí“. Pokud ovšem splníš tuto podmínku a dosáhneš obratu 999 999 Kč a více, vystoupal jsi až na samý vrchol – do nebe. Kromě toho, že získáváš kompletně všechny free spiny ze všech tří schodů v celkové hodnotě 5 600 Kč, dostáváš navíc ještě nebeský bonus v hodnotě 10 000 Kč. Jedná se o speciální free spiny na hry od Apolla, u kterých si sám můžeš určit hodnotu, za jakou budeš chtít hrát.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.