🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Libor Bouček odhaluje svůj sázkařský příběh: Jaká byla jeho největší výhra a kde prohrál nejvíce?

O tom, že se stal Libor bouček ambasadorem Betana už jsem ti řekli v jednom z minulých článků. Nyní pro tebe ale máme exkluzivní rozhovor pro Vyhraj.cz, ve kterém jsme se Libora zeptali na otázky ohledně jeho vztahu k hazardu, spolupráce s Betanem a navíc jsme se dozvěděli i nějaké jeho osobní historky spojené s jeho sázkařskou rutinou.

Rozhovor s Liborem Boučkem Betano

Libore,  jak jste se dal dohromady s Betanem a proč právě tato spolupráce?

Betano se jeví jako nový a moderní hráč na poli zábavy a sázek. Líbí se mi jejich odvaha, se kterou vstupují na zdánlivě konsolidovaný český trh. Jejich vize a směřování mi přišlo sympatické i vzhledem s čím se v Česku spojují. Trefili Plzeň v jejich unikátní sezoně a to zdaleka není všechno. Ty další kroky jsou mi nesmírně blízké. Oslovení mě potěšilo i ryze egoisticky, protože to byla první obdobná nabídka svého druhu.

Jaký jste měl před vaší spoluprací vztah k hraní a sázení? Byl jste aktivním hráčem?

Jsem zdravý a rekreační sázkař. Snažím se občas tímhle způsobem obohatit sledování sportovních utkání. Neexistuje v mém případě žádná ikonická finanční výhra, na druhou stranu jsem dvakrát za sebou vyhrál tipovačku Blesku ohledně MS ve fotbale a zlatý hattrick mi znemožnili, protože v rámci Kataru už nic podobného nevyhlásili. Myslím, že sportovní kurzovní sázky v hodnotách stovek korun jsou pro mne fakt fajn zábavou.

Přibližte nám prosím trochu Vaši sázkařskou rutinu, jak často sázíte a jak vypadá takový váš klasický tiket? Preferujete klasické, AKU, nebo Live sázky?

Snažím se trefovat výsledky Ligy mistrů, tam se nechám unášet kouzlem AKU sázek, které ovšem většinou nekončí vítězstvím. Často sázím i jednotlivé události většinou i proti svému oblíbenému klubu či hráči, abych si případně kompenzoval neúspěch. Smutek následná výhra trochu zmenší. Bohužel jsem to naposledy zažil v případě Karolíny Muchové ve finále French open. Bylo to blízko, ale jeden míč za jejího podání mi přišel tak důležitý, že jsem vsadil proti ní ve chvíli, kdy byla ještě favoritkou. Strašně mě to mrzelo a jsem přesvědčen, že GS Karolína do dvou let vyhraje.

Prozradíte nám, kdy jste si vsadil poprvé?

Před Vánoci 1998, hokejová extraliga a bundesliga, pobočka Tipsportu Ve Smečkách. Tiket s dvanácti událostmi, magická výhra na konci a jeden výsledek, který mě ponechal ve studentském průměru.

Jak se Vám líbí bonusy u Betana? Myslíte, že jsou dobře nastavené? Využíváte sám nějaké druhy bonusů?

Líbí. A přiznám se, že se mi líbí i způsoby rychlých výplat a možnost interaktivně si hrát s už položenými sázkami. Nevím, jak je na tom konkurence, ale tyhle funkce mi přijdou moc fajn.

Libore, víme že jste sportovním nadšencem, takže podle našich odhadů bude Vaší oblíbenou disciplínou kurzové sázení. Nás ale zajímá, zda se občas zajdete pobavit i do casina, ať už online či offline?

Casino nevyhledávám, líbí se mi sice ta atmosféra, ale nemám v sobě velké srdce hráče. Ale chodím se koukat a nechávám se tak jednou za tři roky okouzlovat Las Vegas. Vnímám to, v případě, kdy člověk ctí vlastní rozum, jako regulérní běžnou zábavu.

Máte nějakou zajímavou sázkařskou příhodu, či historku z casina, na kterou jen tak nezapomenete?

Pamatuju si, jak jsem jednou, aniž by to moje žena věděla, vsadil před semifinále Eura na celkové vítězství Portugalců. Hráli proti Walesu a číhali na ně mí Němci nebo Francie. Ale já věřil síle Cristiana. Finále jsme sledovali ve francouzské restauraci v New Orleans a tlumit radost z vítězství bylo docela náročný.

Prozradíte nám, jaká byla Vaše největší výhra a kolik jste naopak nejvíce v hazardních hrách prohrál?

Výhra byla někde kolem 35 000 Kč a prohra v řádu tisíců na Velké pardubické.

Plánujete s Betanem do budoucna nějakou kampaň na podporu osvěty o zodpovědném hraní?

Byl bych moc rád. 

Byl jste někdy v Las Vegas? Pokud ne, chtěl byste se tam podívat?

Pro moji práci je Las Vegas místem největší inspirace. Jak jsem jíž zmiňoval, snažím se tam létat pravidelně a je skvělé, že doma můžu říct, že je to součást práce. Las Vegas je skvělé místo ve chvíli, kdy jste rozumní. Ale to je vlastně všude.

 

Liborovi chceme jménem Vyhraj.cz moc poděkovat za ochotné zodpovězení všech našich záludných otázek a popřát mu jen samé výhry a to nejen ve světě hazardu, ale především v životě!

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
99 %
Jednoduchost získání
91 %
Hodnocení
85%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
70 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.