Menu

Betano bonus 100 Kč za registraci, 500 free spinů a až 3 000 Kč za první vklad na kurzové sázení

 • Registruj se a získej 100 Kč do sázkovky a 500 otoček zdarma do casina
 • Navíc znásob svůj první vklad o 100% až do výše 3 000 Kč
85%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
70 %

100 Kč bez vkladu do sázkové kanceláře + Bonus na první vklad 100% až do 3 000 Kč na kurzové sázky + 400 Free spinů na hru Multi Vegas 81 + 100 free spinů na hru Betano Hot

Hodnota bonusu

3 500 Kč

Nutnost vkladu

ANO

Bonus je pro

Nové hráče

Promokód

VYHRAJ
Bonus lze využít na

Hodnoty bonusů

Kompletní podmínky

 • Podmínky získání bonusu

  Bonus 100 Kč do sázkovky, 500 Free spinů do casina a až 3 000 Kč vstupní bonus získáš takto:

  • Zaregistruj se a vyzvedni si 100 Kč a 500 Free Spinů
  • K získání tohoto bonusu je potřeba provést úplnou registraci včetně následujících ověření:
  • Ověření identity prostřednictvím Bank ID – ověř svou identitu jednoduše a bezpečně během několika minut prostřednictvím svého internetového bankovnictví.
  • Nastavení požadovaných limitů – navštiv sekci “Proces ověření” ve svém účtu a nastav si limity pro kurzové sázení i Vegas hry.
  • Ověření platební metody – ověř svou platební kartu, bankovní účet nebo jinou platební metodu pomocí vkladu. K ověření stačí vklad již od 10 Kč, který můžeš obratem opět vybrat.

  Po dokončení všech 3 kroků ti Betano na účet připíše odměnu v podobě Sázky zdarma v hodnotě 100 Kč a 400 Zatočení zdarma na oblíbený automat Multi Vegas 81 a 100 zatočení zdarma do hry Betano HOT po zadání promo kódu „VYHRAJ“.

  Znásob svůj první vklad o 100 % až do výše 3 000 Kč

  • Proveď svůj první vklad na betano.cz (minimálně v hodnotě 100 Kč) a můžeš získat 100% bonus až do maximální výše 3 000 Kč (při vkladu 3 000 Kč)
  • Chceš-li získat bonus za první vklad na hry Vegas, musíš si při prvním vkladu vybrat bonus za první vklad u sportovních sázek.
  • Bonus musíš prosázet celkem 14x, přičemž do plnění podmínek se započítávají všechny sázky s kurzem vyšším než 1,8.
  • Do výpočtu sázkových požadavků se nezapočítávají zrušené sázky, sázky na zápasy, které byly zrušeny, sázky na účastníky, kteří se události nezúčastnili nebo sázky na události, které byly z jakéhokoli důvodu prohlášeny za neplatné.
 • Časové omezení bonusu

  Od okamžiku aktivace bonusu má každý zákazník 90 dní na splnění požadavku na sázení. Pokud uplyne 90 dní, kampaň vyprší a bonusová nabídka propadne

 • Podmínky protočení bonusu
  • Celková částka bonusu za první vklad musí být vsazena 14krát na kurzové sázky. Všechny sázky s kurzem 1,8 nebo vyšším se započítávají do sázkových požadavků pro připsání bonusu.
  • Jakákoli žádost o výběr podaná před splněním požadovaného požadavku na sázení (viz bod 3) bude mít za následek automatické a neodvolatelné zrušení bonusu, stejně jako jakékoli jiné nabídky provedené v souvislosti s bonusem za první vklad.
  • Sledování sázkové částky, která zbývá k připsání bonusu na uživatelský účet, je k dispozici na hráčském účtu.
  • Sázkový požadavek se počítá v okamžiku vyhodnocení sázek, nikoli při jejich podání. Sázky na stejnou sázkovou příležitost nebo protichůdné sázky se do konečného výpočtu nabídky nezapočítávají. Totéž platí pro sázky na následující sázkové příležitosti: Sázky s MAX kurzem, asijské handicapy, kontradikční sázky, všechny sázky, které jsou vyhodnoceny pomocí možnosti Cash Out, Poločas/Konec zápasu, přesný výsledek u všech sportů, dvojitá šance u všech sportů, handicap na fotbal, ragby, házenou, lední hokej a americký fotbal, vítězný rozdíl u fotbalu, ledního hokeje a baseballu, bez ohledu na to, z jakého sportu daný zápas/událost pochází.

Co je Betano bonus 3 000 na kurzové sázky + registrační bonus

Tento bonus připravilo Betano pro všechny nadšence do kurzového sázení. Chceš se registrovat a sázet? Pak si tento bonus rozhodně nenech ujít. Za dokončení registrace u Betana získáš 100 Kč na sázky a 500 free spinů. Za provedení prvního vkladu získáš 100% bonus, což znamená, že můžeš zdvojnásobit svůj vklad. Jediné co pro to budeš muset udělat je splnit podmínky protočení. Pokud tě zajímá o jaké přesně podmínky se jedná, tak čti dál.

Betano bonus na kurzove sazeni

Jak získat Betano bonus 3 000 Kč na kurzové sázky

Abys získal tento bonus, bude tě čekat nejdříve registrace a ověření účtu. Následně budeš muset splnit podmínky, které u tohoto bonusu Betano požaduje. Kompletní návod na registraci u Betana najdeš v našem článku Betano registrace | návod na registraci i přihlášení.

 • Registrace

  Prvním krokem pro získání tohoto bonusu bude tvá registrace na webu Betana, kterou vytvoříš vyplněním tvých údajů do registračního formuláře. Tak získáš u Betana své dočasné konto, které budeš moci následně proměnit na konto plnohodnotné.

  Betano Registrační formulář

 • Ověření

  Ve chvíli kdy máš registraci dokončenou, čeká tě ještě několik ověření, která musíš stihnout nejpozději do třiceti dnů:

  • Ověření identity prostřednictvím Bank ID
  • Nastavení požadovaných limitů – nastav si limity pro kurzové sázení i pro Vegas hry
  • Ověření platební metody – ověř svou platební kartu pomocí vkladu (stačí vložit 10 Kč), nebo během procesu Bank ID

  Betano ověření účtu hotovo

 • Připsání a využití bonusů za registraci

  Po ověření účtu ti budou 400 free spinů na automat Multi Vegas 81, 100 free spinů do hry Betano HOT při zadání promo kódu „VYHRAJ“ a Sázka zdarma v hodnotě 100 Kč (pro využití na kurzové sázení) na účet připsány do 48h. Od této chvíle máš na využití obou bonusů 7 dní, pokud je do této doby nestihneš využít, nárok na ně propadá.

  Betano 50 otoček zdarma

 • První vklad

  Ve chvíli kdy jsi dokončil registraci a získal za ni bonus 100 Kč na kurzové sázky a 500 free spinů, můžeš se přesunout ke svému prvnímu vkladu a konečně se vrhnout na hru o bonus až 3 000 Kč na kurzové sázení. Při vkládaní této částky si tedy vyber bonus za první vklad u sportovních sázek. Vlož částku do 100 Kč do 3 000 Kč podle toho, o jaký bonus budeš chtít hrát. Můžeš vložit i více, ale vyšší bonus díky tomu nezískáš.

  Betano - konto

 • Splnění podmínek prosázení

  Teď už stačí pouze sázet a splnit tak podmínky pro získání bonusu. Od chvíle, kdy jsi bonus při vkladu aktivoval, začíná tvých 90 dní na to, aby jsi prosázel 14 x vklad s kurzem 1,8 nebo vyšším.

  Betano sportovní sázky

Na co můžeš tento bonus využít?

Díky tomuto bonusu získáš celkem až 3 100 Kč na kurzové sázky a k tomu ještě 500 free spinů! Za registraci a ověření účtu získáš 100 Kč v podobě kurzové sázky zdarma, 400 otoček zdarma na automat Multi Vegas 81 a 100 free spinů do hry Betano Hot s promo kódem „VYHRAJ“. Ve chvíli kdy provedeš první klad, můžeš si vybrat bonus 100 % na vklad buď do casina, nebo na kurzové sázení. V tomto případě si tedy vybereš bonus na kurzové sázky a ve chvíli kdy takto bonus aktivuješ, můžeš o bonusové peníze rovnou začít hrát.

Jak využít 500 free spinů od Betana?

Tento bonus sice cílí především na sportovní sázkaře, ale součástí registračního bonusu je také 400 free spinů, které můžeš aktivovat na automatu Multi Vegas 81 a 100 free spinů do hry Betano Hot. Tyto automaty se těší velké popularitě a byla by rozhodně škoda nechat si tyto bonusy protéct mezi prsty. Níže proto najdeš přesný postup, jak celkem 500 free spinů aktivovat.

 • Přihlas se

  Jakmile si založíš účet, můžeš se do něj přihlásit. Následně už máš k dispozici svých 400 FS.

 • Přejdi do Vegas

  Jakmile se přihlásíš, přesuň se do online casina Vegas. To můžeš udělat buďto na klasickém webu nebo i z mobilní aplikace.

  Betano přechod do online casina

 • Najdi hru Multi Vegas 81

  Pomocí vyhledávače najdi hru Multi Vegas 81. Případně ji můžeš najít podle výrobce v nabídce v levé části rozhraní online casina. Stačí kliknout na „Kajot“. Teď už se můžeš pustit do hry s volnými zatočeními. Jejich stav vidíš neustále ve spodní části rozhraní hry, takže se nemusíš bát, že bys hrál nevědomky za své peníze.

  Vyhledávač Betano

 • Zadej promo kód

  Po registraci máš ještě možnost získat 100 free spinů navíc. Toho dosáhneš ve svém účtu v sekci „BONUSY“. Zde vidíš políčko na zadání promo kódu. Zadej promo kód „VYHRAJ“, který ti aktivuje bonus.

  Návod na registrační bonus v casinu Betano

 • Najdi hru Betano Hot

  Pomocí vyhledávače najdi hru Betano Hot. Zde už vidíš nabídku se 100 volnými otočkami. Přijmi je a pusť se do hry. Jejich stav také vidíš neustále ve spodní části rozhraní hry.

Všechny případné výhry z volných zatočení se ti připisují rovnou na tvé konto a můžeš s nimi naložit, jak uznáš za vhodné. Pamatuj si ale, že pro jejich výběr je nutné mít registraci plně dokončenou. Jestliže nesplníš zákonné požadavky pro dokončení registrace do 30 dnů od založení dočasného konta, tvé konto zanikne a s nimi i všechny výhry, které při free spinech získáš.

Další bonusy od Betana

Betano si svými bonusy získalo mezi českými hráči velkou oblibu. Nenajdeš na něm totiž pouze registrační a vstupní vkladový bonus, ale také celou řadu dalších zajímavých odměn, které na tebe čekají prakticky každý den. Připsat si tak můžeš v rámci různých akcí například oblíbené free spiny, plněním misí můžeš získávat bonusy pro kurzové sázení nebo si svou odměnu můžeš vytočit na populárním kole štěstí, které se pravidelně na Betano vrací.

Všechny aktuální bonusy můžeš najít v našich Novinkách nebo v tabulce níže, kterou pro tebe pravidelně aktualizujeme.

Další bonusy od Betana, které můžeš čerpat

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
99 %
Jednoduchost získání
91 %
Hodnocení
85%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
70 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Mobilní aplikace Betano Betano mobilní aplikace

Betano má vedle svých webových stránek také uživatelsky příjemnou mobilní aplikaci, která je intuitivní, přehledná a nabízí ti výsledky všech tvých sázek hezky na jednom místě. Ať už využiješ web nebo aplikaci, vždy máš nárok na stejné bonusy, nemusíš se tedy bát, že bys v appce o něco přišel. Díky aplikaci ti také neuteče žádná dobrá příležitost si vsadit a to se ti bude při plnění bonusu hodit. Detailní popis aplikace a jejích výhod najdete v našem článku Betano aplikace.

Podmínky pro získání Betano bonusu na kurzové sázení

Pravidla pro získání tohoto bonusu jsou dána především podmínkami prosázení. Pojďme se teď společně podívat na výčet všech podmínek, které budeš muset pro získání tohoto bonusu splnit.

 • Dokončená registrace
 • Ověřený účet
 • Vklad hotovosti minimálně 100 Kč
 • prosázení 14x vklad během 90 dnů
 • Sázky s kurzem 1,8 nebo vyšší
 • Maximální možný bonus 3 000 Kč
 • Sázka se započítává v okamžiku vyhodnocení, nikoli při podání

Situace, které se do plnění bonusu NEZAPOČÍTÁVAJÍ:

 • Sázky na stejnou sázkovou příležitost
 • Protichůdné sázky
 • Sázky s MAX kurzem
 • Asijské handicapy
 • Kontradikční sázky
 • Všechny sázky, které jsou vyhodnoceny pomocí možnosti Cash Out
 • Poločas/Konec zápasu
 • Přesný výsledek u všech sportů
 • Dvojitá šance u všech sportů
 • Handicap na fotbal, ragby, házenou, lední hokej a americký fotbal
 • Vítězný rozdíl u fotbalu, ledního hokeje a baseballu, bez ohledu na to, z jakého sportu daný zápas/událost pochází

Časové omezení

Tento bonus získáš tehdy, kdy dokončíš svoji plnou registraci u Betana a vložíš první peníze. Po registraci máš 7 dní na využití registračních bonusů Sázka zdarma v hodnotě 100 Kč a 500 free spinů. Když si s prvním vkladem aktivuješ bonus za vklad 100 %, spouští se ti také časová lhůta 90 dní na naplnění podmínek.

Určité časové omezení pak samozřejmě představuje také dočasné konto. Pokud ho do 30 dnů neaktivuješ, přijdeš nejen o nárok na každý z těchto bonusů, ale také o samotné konto jako takové. Jestliže si nechceš nechat všechny tyto výhody registrovaných klientů ujít, potvrď svou registraci v zákonem stanovené lhůtě.

FAQ – Nejčastěji kladené otázky k Betano bonusu 3 000 Kč na kurzové sázení

Zde jsme pro tebe vybrali nejčastěji kladené otázky k Betano bonusu na vklad až 3 000 Kč na kurzové sázení + registrační bonus Sázka zdarma v hodnotě 100 Kč a 500 free spinů.

Celkové hodnocení společnosti

 • 96%
  Hodnocení redakce
  Redakce Vyhraj.cz
  Redakce Vyhraj.cz
  Autor hodnocení za redakci
 • 76%
  Hodnocení 41 hráčů
  Ohodnoť toto casino i ty
  76%
Bonusy a promoakce
100 %
Bezpečnost
100 %
Uživatelská podpora
90 %
Nabídka her
95 %
Vklady a výběry
95 %

Klady

 • Zajímavý registrační bonus
 • Každý týden sázka zdarma
 • Kvalitně zpracované internetové stránky
 • Přehledné uživatelské rozhraní
 • Příjemná zákaznická podpora
 • Zázemí stabilní společnosti
 • Možnost zažádat si o vypsání sázky
 • Netradiční sázkové příležitosti
 • Zajímavá sbírka casinových her

Zápory

 • Nemá kamenné pobočky
 • Se zákaznickou podporou se nelze spojit telefonicky
 • Těžkopádnější proces dokončení registrace
Společnost
Betano
Založeno
2012
Sídlo firmy
Level G, (Office 1/0402), Quantum House, 75, Abate Rigord Street, Ta’ Xbiex XBX 1120, Malta
Podpora
E-mail: [email protected]
Online chat: Ano
Licence ČR
Metody vkladu
Bankovní převod, Skrill, Neteller, Platební karta, PaySafecard, Apple pay
Metody výběru
Bankovní převod, Skrill, Neteller, PaySafecard
Minimální vklad
10 
Rychlost vkladu
Kreditní karta okamžitě, bankovní převod obvykle do 1 hodiny (může být i výrazně delší, v závislosti na bance), internetová peněženka a Paysafecard okamžitě
Rychlost výběru
bankovní převod obvykle 1 - 4 dny (v závislosti na bance), internetová peněženka a Paysafecard okamžitě
Nejnižší sázka
Možnost hrát zdarma
Mobilní aplikace
Typy ověřní herního účtu
Online
Hodnocení společnosti
96/100

Shrnutí bonusu

Betano – 100 Kč bez vkladu + 500 free spinů + 100% až do 3000 Kč na sázky [Kurzové sázky, Automaty]

Celkově se nám líbí kombinace 3 bonusů v jednom. Jde o férový bonus 100 Kč za registraci, 500 free spinů a průměrný bonus 3 000 Kč za na první vklad na kurzové sázení.

Recenze Betano

Celkové hodnocení bonusu

 • 85%
  Hodnocení redakce
 • 100%
  Hodnocení 5 hráčů
  Ohodnoť tento bonus i ty
  100%
Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
70 %

Klady

 • Férová nabídka za pouhou registraci
 • Znásobit svůj vklad můžeš již od 100 Kč
 • Na splnění podmínek máš celých 90 dní

Zápory

 • Ne úplně všechny sázky se započítávají
Bonus od společnosti
Hodnota bonusu
3 500 Kč
Promokód
VYHRAJ
Bonus platí na
Automaty, Kurzové sázení
Podmínky protočení
12x
Minimální hodnota vkladu pro získání bonusu
100 Kč
Hodnota vkladu pro dosažení maximální výše bonusu
3 000 Kč
Bonus určen pro
Nové hráče
Nutnost vkladu
ANO
Bonus u licencovaného casina
ANO

Autor obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.