Menu

Exkluzivní akce U Dědka: 20 free spinů pouze za vklad!

Exkluzivní promo kód v Herně U Dědka

Exkluzivní promo kód v Herně U Dědka

Po celých 24 hodin můžeš využít exkluzivní promo kód, díky kterému získáš celkem 20 otoček zdarma v Herně U Dědka. Díky jedinečné spolupráci můžeš udělat pátek mnohem příjemnější. Zajímá tě víc? Tak na nic nečekej a vstup do víkendu tou správnou nohou.

Postup pro získání free spinů

  • Přihlas se a měj dokončenou registraci u Dědka
  • Vlož si na svůj účet částku 200 Kč
  • Přidej k tomu exkluzivní promo kód „VYHRAJ200“
  • 20 free spinů za 1 Kč se ti ihned přičte na účet
  • Využij je všechny ve hře Black Pearl
  • Akce je platná pouze dnes 26. 4. do půlnoci

Skvělá spolupráce naší stránky Vyhraj.cz a casina Herna U Dědka stále pokračuje a pro tebe to znamená jen jediné. Neopakovatelné nabídky a bonusy pouze pro tebe! Dnes je to konkrétně 20 otoček zdarma jen za to, že si vložíš na účet s naším exkluzivním promo kódem. Nic víc není třeba, aby sis zlepšil pátek a odstartoval víkend ve velkém. Nejdříve se ale přihlas do svého účtu u Dědka nebo si jednoduše zaregistruj nový a využij k tomu navíc registrační bonus 100 Kč bez vkladu + vstupní bonus až 100 000 Kč. Nyní už si ale popíšeme, jak na dnešní free spiny.

Vše, co dnes budeš muset udělat, je vložit si na své konto částku 200 Kč. Nezapomeň k tomu použít promo kód „VYHRAJ200“, který ti aktivuje bonus. A to je úplně vše. Nyní už se ti na účet připíše celkem 20 otoček zdarma, každá v hodnotě 1 Kč. Využij je všechny v oblíbené hře Black Pearl od výrobce e-Gaming. Užij si protáčení a hodně štěstí!

O hře Black Pearl

Tato skvělá podvodní hra, která zaujme všechny potápěče, v sobě skrývá spousty pokladů. Ponoř se do hlubin moře a nech se doprovázet mořskými koníky a rybkami na své cestě za vzácnou Černou perlou. Tento bonusový Scatter symbol ti přinese zajímavou bonusovou hru „Mystery Game„, kde si budeš vybírat mezi pěti mušlemi. A pokud ti bude přát štěstí, dočkáš se opravdu bohatých odměn. Logo Black Pearl slouží jako Wild symbol a taktéž ti může přinést velkou výhru. Tento klenot s 5 válci a 9 výherními liniemi ti zaručí zábavu na pěkně dlouhou dobu.

Hra Black Pearl od e-Gaming

Užij si bonusový den s Dědkem a hodně štěstí! 🦪🍀

Podívej se na další bonusy od Dědka

Exkluzivní bonus týdne
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
80 %
Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.