🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Eurojackpot opět hýří Prémiemi! O co si můžeš zahrát v úterý 11. října?

Nová Prémie od Eurojackpotu je tady!

Nová Prémie od Eurojackpotu je tady!

Ani po září, které bylo plné Prémií Eurojackpotu i Sportky, se nezastavujeme. Hned se můžeme vrhnout na novou Prémii. Opět od Eurojackpotu. Co si pro nás připravila bonusová hra tentokrát?

Eurojackpot je neskutečná loterie. Po rozdání dvaceti luxusních SUV jsme tady zase, s další Prémií Eurojackpotu. Hádám, že je jen otázkou času, kdy ho Sportka dožene s nějakou svou novou Prémií Sportky. Ovšem teď se pojďme soustředit jen na aktuální hru.

Kdyby náhodou ti bylo cokoli ohledně této doplňkové hry nejasné, vrhni se na článek níže, tam jsme ti nachystali všechny informace, včetně tabulky letošních výher, abys věděl, na co se ještě můžeš těšit.

O co se hraje?

Již tohle úterý, 11. 10., si můžeme zahrát o luxusní apartmán v Rakousku! Apartmán je v hodnotě 15 000 000 korun. To zní skvěle, ne? Mít vlastní apartmán, kam můžeš zmizet na dovolenou, vyvětrat si hlavu, odpočinout od běžných starostí života. To vše můžeš vyhrát už za pár dní.

Slosování začíná ve 20:00 a kromě apartmánu se samozřejmě hraje i o hlavní jackpot, kdyby ti náhodou Prémie nestačila. Samozřejmě jako vždy, i dnes, pokud budeš mít šťastnou ruku na čísla, pak můžeš vyhrát obojí, jak nový apartmán, tak i pěkný balík peněz. S tvými šťastnými čísly ti rádi pomůžeme, vyzkoušej náš generátor náhodných čísel.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

O ten balík peněz se pak můžeš samozřejmě snažit i v pátek, to je další slosování této hry.

Jak můžeš tuto obří Prémii vyhrát?

Byť je dnes hodně věcí nejistých, jedna jistá je – pravidla doplňkové hry u Eurojackpotu. Tady zůstávají pravidla stále stejná, to znamená, že ještě stále, to jediné, co pro výhru musíš udělat, je podání plného tiketu, včetně Extra 6, v celkové ceně 400 korun. A to můžeš provést dvěma způsoby, buď na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky, nebo online. A to, jak na jejich webu, tak v aplikaci Sazky.

Po správném vsazení najdeš na svém tiketu osmimístný kód, pokud sázíš online, v případě fyzických sázenek to je potom kód osmnáctimístný. Tento kód se bude losovat spolu s čísly, hned po ukončení losování se podívej na web Sazky, tam najdeš vítězný kód, a pokud se bude shodovat s tím tvým, tak ze srdce gratuluji! Máš nové místo pro dovolené.

Tak nezapomeň, v úterý v osm, zatím se měj!

Tvá sázenka na tebe čeká tady:

Aktuální jackpot
2 374 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.