O dva týdny později, na stejném místě, se stejnou loterií a stejnou doplňkovou hrou. Prémie Eurojackpotu je tady! Co můžeš v úterý 25. 10. vyhrát? Pojďme se na to spolu podívat.

Nová Prémie Eurojackpotu je tady, co můžeš vyhrát?

Nová Prémie Eurojackpotu je tady, co můžeš vyhrát?

Vypadá to, že předbíhání Sportky a Eurojackpotu, v bonusových hrách, bude pokračovat i nadále. Po bonusy narvaném září nám Eurojackpot nese již druhou říjnovou bonusovou hru. Sportka má za sebou, v tomto měsíci, zatím jednu Prémii Sportky, a druhou máme před sebou za pár dní. Inu uvidíme, zda tento roztomilý souboj v bonusových hrách bude pokračovat i v listopadu.

Teď už ovšem pojďme na úterní hru…

O co se hraje?

Výhra se od minule nezměnila, a tak i tohle úterý, 25. října 2022, si můžeš s Eurojackpotem zahrát o luxusní apartmán v Rakousku. Apartmán je v hodnotě 15 milionů a po splnění pravidel může být, s trochou štěstí, jen a jen tvůj.

Stejně jako vždy, i tohle úterý začíná slosování ve 20:00. Sázky smíš podávat do 19:00. A také, stejně jako vždy, i v tento slosovací den se kromě apartmánu hraje i o hlavní jackpot!

Tím, že se Prémie a čísla do hlavní loterie losují zvlášť, můžeš, samozřejmě, vyhrát obojí – jak nový apartmán, tak i pěkný balík peněz. Stačí si zvolit svá šťastná čísla na plnou sázenku, a budeš (skoro) ve hře! Kdyby sis náhodou se svými šťastnými čísly nevěděl rady, nezoufej. My ti rádi pomůžeme, vyzkoušej náš generátor náhodných čísel.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Jaká jsou pravidla bonusové hry?

Dnes pouze ve zkratce – je potřeba si vsadit plný tiket, včetně Extra 6, v celkové hodnotě 400 korun. Na správně podané plné sázence najdeš osmnáctimístný kód – ten se bude losovat. Vylosované kódy najdeš po slosování na webu Sazky.

Podrobnější pravidla a informace, včetně tabulky výher, nalezneš ve článku níže, který jsme si pro tebe o Prémii Eurojackpotu přichystali.

Pokud se ti zadaří a vylosují tvůj kód, pak ti z celého srdce gratuluji, budeš mít místo, kam můžeš jezdit celý rok!

Tak v úterý v osm, nezapomeň.

Tvá cesta k luxusnímu apartmánu začíná zde:

Aktuální jackpot
1 824 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.