Menu

Eurojackpot nezastavuje! Co můžeš vyhrát v Prémii Eurojackpotu 25. října?

Nová Prémie Eurojackpotu je tady, co můžeš vyhrát?

Nová Prémie Eurojackpotu je tady, co můžeš vyhrát?

O dva týdny později, na stejném místě, se stejnou loterií a stejnou doplňkovou hrou. Prémie Eurojackpotu je tady! Co můžeš v úterý 25. 10. vyhrát? Pojďme se na to spolu podívat.

Vypadá to, že předbíhání Sportky a Eurojackpotu, v bonusových hrách, bude pokračovat i nadále. Po bonusy narvaném září nám Eurojackpot nese již druhou říjnovou bonusovou hru. Sportka má za sebou, v tomto měsíci, zatím jednu Prémii Sportky, a druhou máme před sebou za pár dní. Inu uvidíme, zda tento roztomilý souboj v bonusových hrách bude pokračovat i v listopadu.

Teď už ovšem pojďme na úterní hru…

O co se hraje?

Výhra se od minule nezměnila, a tak i tohle úterý, 25. října 2022, si můžeš s Eurojackpotem zahrát o luxusní apartmán v Rakousku. Apartmán je v hodnotě 15 milionů a po splnění pravidel může být, s trochou štěstí, jen a jen tvůj.

Stejně jako vždy, i tohle úterý začíná slosování ve 20:00. Sázky smíš podávat do 19:00. A také, stejně jako vždy, i v tento slosovací den se kromě apartmánu hraje i o hlavní jackpot!

Tím, že se Prémie a čísla do hlavní loterie losují zvlášť, můžeš, samozřejmě, vyhrát obojí – jak nový apartmán, tak i pěkný balík peněz. Stačí si zvolit svá šťastná čísla na plnou sázenku, a budeš (skoro) ve hře! Kdyby sis náhodou se svými šťastnými čísly nevěděl rady, nezoufej. My ti rádi pomůžeme, vyzkoušej náš generátor náhodných čísel.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Jaká jsou pravidla bonusové hry?

Dnes pouze ve zkratce – je potřeba si vsadit plný tiket, včetně Extra 6, v celkové hodnotě 400 korun. Na správně podané plné sázence najdeš osmnáctimístný kód – ten se bude losovat. Vylosované kódy najdeš po slosování na webu Sazky.

Podrobnější pravidla a informace, včetně tabulky výher, nalezneš ve článku níže, který jsme si pro tebe o Prémii Eurojackpotu přichystali.

Pokud se ti zadaří a vylosují tvůj kód, pak ti z celého srdce gratuluji, budeš mít místo, kam můžeš jezdit celý rok!

Tak v úterý v osm, nezapomeň.

Tvá cesta k luxusnímu apartmánu začíná zde:

Aktuální jackpot
634 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.