⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

U Eurojackpotu se šplhá hlavní výhra k astronomickým hodnotám!

Jedna z nejvyšších možných výher je ve hře!

Jedna z nejvyšších možných výher je ve hře!

Jsi v situaci, kdy čekáš na vhodnou příležitost si vsadit? Bojíš, že je to příliš velký risk? Tak právě teď je ta chvíle, kdy je to všechno nebo nic. U Eurojackpotu vystoupala hlavní výhra do astronomických částek!

Už je to nějaký pátek, co se sázková společnost Sazka rozhodla v ČR zaštiťovat evropskou mezinárodní loterii Eurojackpot. Od té chvíle se mění nejen vnímání bohatství v Česku, nýbrž i výše výher, jakých lze z pohodlí obýváku dosáhnout.

Stejně tak už uplynula i trocha času od chvíle, co jsme si tady povídali o tom, že Eurojackpot změnil pravidla. A krom záplavy Land Rover Defenderů, návštěvy Henriho v Praze a dalších prima věcí, které se okolo této události staly, dostalo své slovo i navýšení výhry.

 

Hlavní výhra u Eurojackpotu se navýšila z původních stropových 90 milionů €, na strop 120 milionů euro. To je v přepočtu bezmála 3 miliardy korun českých.

Již tento pátek…

A už zítra bude probíhat slosování, stejně jako každý jiný pátek. Zítřejší slosování, ale přeci jen, bude jiné! Hraje se totiž o jackpot, který se momentálně drží na neuvěřitelné částce 2,6 miliard korun!

Bez žádných ale, háčků či drobného písma pod čarou. Už to nemůže být jednodušší! Stačí jen podat tiket. A pokud by sis s tím, jak správně vyplnit a podat tiket, nevěděl rady – nezoufej. Máme pro tebe všechny potřebné informace, neváhej se kouknout sem.

My budeme držet palce a těšíme se na tebe u dalšího článku.

Tvá vstupenka k miliardám čeká zde:

Aktuální jackpot
841 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.