⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Také vás překvapil stírací los pod stromečkem?

A je po Vánocích. Kolik z vás našlo pod stromečkem jeden z vanočních stírací losů? Kdo z vás si odškrábal nějakou hezkou zajímavou výhru? Rozhodně vás bylo víc než vloni, předloni a před předloni. Trh se stíracími losy je neustále na vzestupu, od roku 2012 totiž objem vložených prostředků do okamžitých loterií narostl o 2 miliardy korun. Navíc období před Vánoci se prodeje stíracích losů vždy povážlivě zvyšují, a to až o 40 %. Sazka tak předpokládala, že se tržby okolo vánočního týdnu budou letos pohybovat okolo 120 milionů korun.

Vánoční stírací losy - vyhraj.com

Jak tak čas plynul, trh s losy rostl

Jak se růst tržeb za poslední roky vyvíjel? V roce 2012 to bylo „jenom“ 441 826 390 Kč, o rok později, tedy v roce 2013 tržby hodně poskočily, a to až na 1 066 976 039 Kč. Jestli se vám to zdá hodně, tak vás potom ještě překvapí rok 2014 (1 510 452 711 Kč), 2015 (1 960 417 291 Kč) a 2016 (2 591 461 799).

Proč jsou poslední dobou stírací losy v oblibě?

Je to jednoduché. Hra je zábavná, design losů je velmi hezký a každý si tam najdete ten svůj oblíbený los. Tak například dámy si často vybírají Černé perly, zatímco muže láká 100 tisícikorunová měsíční renta po dobu pěti let, proto často kupují losy Rentiér. A co víc? Výsledek víte hned. Opravdu hned, pokud však máte rádi chvíli napětí, můžete si jej setřít třeba za dva dny. Vy máte osud losu a své potenciální štěstí ve svých rukou. A co ještě ještě víc? Výhra může být opravdu vysoká.

Dražší losy se vyplatí

Čím dražší los zakoupíte, tím vyšší bude hlavní výhra, přičemž každá emise stíracích losů má rozdílně rozprostřený výherní podíl. U některých losů je tak například hodně vysoká výhra ve výši 10 milionů a u jiných losů si můžete setřít hned několik hlavních výher třeba ve výši 1 milionu korun. Vánoční losy jsou opravdu super, například u losu za 100 Kč jde na výhry 65 %, u losu za 500 Kč to je dokonce už 70 % z ceny celé emse losů. Největší rybou mezi losy tak byl los Štědré Vánoce, který stál 500 korun a který v sobě skrýval hlavní výhru ve výši 10 milionů korun. Všechny vánoční losy, které se dali v roce 2017 koupit, naleznete v našem velkém přehledu vánočních stíracích losů.

Díky vánočním losům v sobě najde každý kus dítěte

Anebo ne? Neměli jste jako malí rádi adventní kalendáře? Nebo jste snad nikdy svým ratolestem neujídali čokoládky z dětského adventního kalendáře? Tyto Vánoce přišla Sazka hned s několika speciálními emisemi. Co se jí povedlo, byl Adventní kalendář, kde se pod každým dnem v prosinci skrývala jedna šance na výhru, přičemž nejvyšší výhra, kterou šlo v Adventním kalendáři vyhrát, byla částka jeden milion korun.

Co je osvědčené, to se počítá

Vánoční stírací los od Sazky - Vánoční přáníTak tomu je u velmi populárního losu, který se jmenuje Přání. Jsou to vlastně jmenovky, které můžete koupit jednak jako jmenovku, ale současně také jako dárek. Často lidé také tuto jmenovku vkládají pod talíře na vánoční tabuli namísto šupiny. Taková šupina vám může přinést štěstí v peněžence za nějaký čas, anebo nemusí vůbec, kdežto los Přání vám korunky může přinést ihned.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.