🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Den na jedničku plný free spinů u Dědka

Dědek nám chce ukázat jaká je jednička a tak si pro tebe nachystal listopadové akce plné jedniček, při kterých se zdvojnásobí odměny na každém místě. Třeba deváté místo získá neskutečných 26 000 free spinů. To budeš točit celý den. A hlava se ti bude ještě týden točit!

shurken legend

shurken legend dědek

11 FS za kačku

Tato akce je dostupná pouze dnes. V rámci této akce můžeš hrát na automatu s názvem Shuriken Legend. Stačí, když vyhraješ alespoň jednu korunu na tomto automatu, a jako odměnu získáš 11 otoček.

 • Tato akce je k dispozici pouze dnes
 • Musíš mít řádně dokončenou registraci
 • Vyhraj alespoň 1 Kč na automatu Shuriken Legend a dostaneš 11 free spinů
 • Tuto akci můžeš využít pouze jednou během dne

111 desetikorunových FS

Tato akce také platí pouze dnes a přináší ti šanci získat několik otoček zdarma na automatech. Tvým úkolem je provést sázkové točení na slotech u Dědka v celkové hodnotě 111 111 Kč. Za protočení této částky obdržíš 111 otoček zdarma, přičemž každá z nich stojí pouze 10 Kč.
Tato speciální nabídka ti umožňuje využít tyto otočky pouze jednou během dne, a to na hře Shuriken Legend. Je to jedinečná příležitost získat si několik otoček zdarma a zkusit své štěstí na tomto vzrušujícím automatu. Neváhej a využij tuto šanci na výhru!

 • Musíš mít řádně dokončenou registraci
 • Také tato akce platí jen dnes
 • Musíš protočit 111 111 Kč u Dědka
 • Získáš 111 free spinů, každý za 10 Kč
 • Tyto otočky můžeš využít pouze jednou během dne a najdeš je na hře Shuriken Legend
 • Hra Shuriken Legend

  Tato hra s tématikou dávné japonské historie se Samuraji a Gejšami je pěti válcový automat s třemi symboly na každém válci. V hře jsou speciální symboly „Bonus“ a „Wild“ a také funkce „Volné otáčky“. Výhry se vyplácejí za shodné symboly na sousedících válcích počínaje prvním válcem zleva, a vyplácí se pouze nejvyšší výhra na aktivní výherní linii. Výhry na různých liniích se sčítají.
  Hra Shuriken Legend obsahuje speciální symbol „Wild“, který může nahradit všechny ostatní symboly kromě Bonus symbolu.
  Kromě toho, pokud se na válcích 1, 3 a 5 objeví současně 3 Bonusové symboly, spustí se funkce „Volné otáčky“. Během Volných otáček zůstane Divoký symbol na své pozici až do konce této funkce. Nelze spustit další kolo volných otáček během této funkce. Volné otáčky jsou hrány zdarma se stejnou sázkou jako hra, ve které byly aktivovány. Během Volných otáček se používá jiná sada válců.

  shuriken legend automat dědek

vampire bride dědek

100 FS s promo kódem

Pro využití této akce budeš potřebovat provést minimální vklad ve výši 200 Kč a použít speciální promokód „dedek200“. Poté, co provedeš vklad dohromady s promokódem , budeš muset protočit 1000 Kč na hře Vampire Bride.
Za toto úsilí ti bude přiděleno 100 otoček zdarma, přičemž každá z nich bude stát pouze 1 Kč. Tuto akci můžeš využít pouze jednou během dne a platí na hru Vampire Bride.

 • Musíš mít řádně dokončenou registraci
 • Proveď minimální vklad 200 Kč a použít promokód „dedek200“
 • Poté musíš protočit 1 000 Kč na automatu Vampire Bride
 • Za protočení získáš 100 FS za 1 Kč
 • Vampire Bride

  Synot automat  Vampire Bride s upíří tematikou nabízí hráčům možnost sázet v rozmezí od 1 do 500 korun. Tento čtyřválcový automat má na každém válci 4 symboly a nabízí celkem 256 výherních kombinací. K výhře potřebuješ alespoň 3 stejné symboly vedle sebe na válcích zleva. Nejvýznamnější výhru vám přinese symbol hlavní hrdinky, zatímco karetní hodnoty a wild symbol v podobě netopýra mohou vytvářet další výherní kombinace. Automat tak slibuje vzrušující zážitek s možností získat až 500 tisíc korun v jediném spinu.

Jaké turnaje si dnes zahraješ v Herně u Dědka?

Listopadová Double Hauptrefa

Tato akce trvá od 1. listopadu do 30. listopadu. Hraje se na slotech a minimální sázka pro kvalifikaci do turnaje jsou 2 Kč a turnaj se vyhodnocuje na základě nejvyšší vážené výhry (výhry/sázka). Hraje se o úžasných 86 542 free spinů!

Například deváté místo v turnaji získá 26 000 otoček zdarma.

Turnaj a promo Ministr

Dědek má pro tebe nachystaný ještě Turnaj a promo Ministrod 20:00 do 23:59.
Vlož minimálně 213 Kč s promokódem„ministr213“ a protoč 213 Kč.
Jakmile protočíš dostaneš 13 FS za 2 Kč na hře Jokers Five.
Akce platí také pouze dnes.

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.