⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Powerball jackpot 500 milionů dolarů? Děvky a kokain!

V americké loterii Powerball opět nepadl jackpot a dosáhl na astronomickou částku 500 milionů dolarů! O takto velký jackpot se bude hrát ve středu 13.1.2016. Jackpot hry Powerball bude šestým největším v historii. A s největší pravděpodobností poroste dál. Je možné, že hlavní výhra přesáhne i historický rekord, který činil ohromných 590 milionů dolarů. Odnesla si ho žena, která pochází z Floridy v roce 2013

Výhra v loterii – Děvky a kokain!

My se dnes podíváme na vtipné video. Ve videu natáčí reportáž pro stanici Fox 5 a reportérka provádí rozhovor s místním sázkařem, který právě vyplňuje svůj tiket. Jeho odpověď na otázku: „Co si pořídíte v případě výhry jackpotu?“ je opravdu vtipná! Video jsme pro vás speciálně přeložili, v pravém dolním rohu si můžete zapnout titulky.

 

Mohu se zúčastnit loterie Powerball?

Ano! V dnešní době se může loterie zúčastnit opravdu každý, i když nepochází z dané země. Stačí si najít vhodnou internetovou loterijní společnost. Přičemž si můžete přečíst náš článek o sázení loterie online. Nemusíte se tedy ničeho bát! Seznam loterijních společností i s recenzemi. Zahrát si můžete i nejoblíbenější Evropskou loterii Eurojackpot online!

 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.