🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Co přinesou Velikonoce u Luckybet?

Co nám letos přinesou Velikonoce v Luckybet casinu? Můžeš se těšit na velikonoční Lucky Boxes, po jejichž rozbalení na tebe budou čekat super bonusy a free spiny každý den. Pojď se naladit na jarní pohodovou vlnu plnou odměn, tuhle akci by byla škoda nevyužít!

Duben u Luckybet bude pořádná jízda! Od 1.4. až do 23. 4. tu pro tebe budou mít každý den nachystaný jeden Lucky box, ve kterém po otevření najdeš některý ze super bonusů. Těšit se můžeš na dárky v podobě free spiny i peněz. A jak se k těmto Lucky boxům dostat? No to je jednoduché:

Luckyboxes otevreni

Odstartuj duben s výhrami z turnajů

Chceš začít tenhle týden pořádnou zábavou a získat u toho super výhry? Pak se běž zúčastnit turnajů, které právě startují v Luckybet casinu. Připrav se na velikonoční volno výhrami ze dvou turnajů, které tento týden Luckybet pořádá. O jaké výhry se bude hrát?

Turnaj o 25.000 Kč a 10.000 Free Spinů

Tento turnaj bude probíhat dva dna a začíná právě dnes! Abychom byli konkrétní, probíhá tedy od 3. 4. do 4. 4 do půlnoci. Můžeš ho brát jako takové rozehřívací kolo před následujícím turnajem o 50.000 Kč.

Turnaj o 50.000 Kč

Tento velký turnaj bude navazovat na ten předchozí a bude se konat 5. 5. po celý den! Turnaj je sice o den kratší, ale výhra má za to dvojnásobnou hodnotu!

Bonusy od Luckybet

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.