Menu

Česká republika má stovky nových milionářů

Díky výhrám z loterií, losů a sázek si Česká republika může na svůj pomyslný seznam připsat 273 nových milionářů. Šťastní výherci si mezi sebe rozdělili přes miliardu korun. Sazka si tak přišla na svých nových 132 milionářů, loterie Fortuna na 73 milionářů a méně známá loterie Korunka na sedm. Zájem sázkařů se především zvyšuje na číselných loteriích, ale i na kurzových sázkách.

273 nových milionářů v ČR

Čísla ze sázkových kanceláří dosvědčují, že v České republice v roce 2016 přibyla spousta nových milionářů. Celkem 273 šťastných výherců si letos odneslo výhru, která přesáhla milion korun. Nejvíce sázkařů vyhrálo v číselné loterii Sportka, ve které padla druhá nejvyšší výhra v historii Sportky 200 milionů korun. Své výherce mají i menší loterie, například Fortuna si přišla na svých nových 21 milionářů. Jeden z výherců si dokonce odnesl výhru v hodnotě 6 milionů korun. Dále loterie Korunka rozdala výhry celkem 7 výhercům.

V České republice se zájem o číselné sázky bezesporu dlouhodobě zvyšuje. Loterii hraje jedna třetina dospělých sázkařů, které také doplňuje značná skupina mladých sázkařů. Výher, které přesáhly 100 tisíc korun dosahovali sázkaři ze Středočeského a Moravskoslezského kraje. Nejvíce štěstí měli lidé v Praze, ve Strakonicích tomu bylo naopak. korunka-tipsport-a-loterie-fortuna-loga

Sázkaři nejvíce sázeli na šťastné číslo ,,7”. Vylosována však nejčastěji byla dvojice čísel ,,41” a ,,43”.

Šťastlivci milionových výher chtějí zůstat v anonymitě, a to doprovází to, že se nemohou rozhodnout, jak se svou výhrou naložit. Většina výherců, jak vyplývá z rozhovorů, své peníze investuje v první řadě do bydlení nebo jeho rekonstrukce. Část peněz investuje do dovolené a v poslední řadě penězi obdarují členy své rodiny.

Mustang ve Sportce Peníze z výher také často směřují do koupí nových automobilů, motorek, čtyřkolek nebo na doplacení hypotéky. Oblíbenými investicemi bývají také luxusní pobyty v teplých nebo horských destinacích.


Každý z výherců
si chce svou výhru užít naplno, stejně jako výherce sportovní sázky společnosti Chance, která si letos na konto připsala 5 milionářů. Prozradil, že pro svou rodinu připravuje takové Vánoce, jaké jeho rodina ještě nikdy nezažila.

Nenajde se tu jeden čtenář našich stránek vyhraj.com, který patří mezi 273 šťastlivců?

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.