Včerejší den 7.9.2016 se zapíše do České historii Sportky, sázkař z Ústeckého kraje vyhrál 201,25 milionů Kč! Pokud se podíváte na nejvyšší výhry v historii nejoblíbenější tuzemské loterie Sportka, zjistíte, že se jedná o druhou nejvyšší výhru!

Druhá nejvyšší výhra v historii SportkyŠťastný výherce si Sportku vsadil vsadil jen pár hodin před losováním na jednom z terminálů v okrese Ústí nad Labem. Svoje štěstí nenechal osudu a vsadil si plný tiket společně s doplňkovou hrou Šance, čísla vsadil vlastní. Mluvčí sazky Václav Friedmann řekl:

„Výherce má nyní 35 dní, aby se o svoji výhru přihlásil. Sazka mu ji potom pošle celou na účet, který si výherce určí. S jistotou mohu říct, že si ji užije ještě před Vánocemi,“

Jak jsem již zmínil jedná se o druhou nejvyšší výhru v historii Sportky, přesně se jedná o 201 252 720 Kč! Rekordních 399,9 milionu korun vyhrál v listopadu 2013 sázkař na Chrudimsku.

ZOBRAZIT Tabulku nejvyšších výher Sportky
Včerejší losování však nenabídlo jen rekordní Superjackpot. Hráč ze Žďárska vyhrál úžasných 7 758 740 Kč!

„V letošním roce tak Sazka eviduje už 85 milionářů, kterým jsme vyplatili téměř 700 miliónů korun. Jsme hrdí na to, že můžeme vyplácet tolik vysokých výher a také potom investovat desítky milionů korun do podpory českého mládežnického sportu“, dodává Václav Friedmann.

Neváhejte a koukejte si zkontrolovat svůj tiket, třeba právě váš papírek má hodnotu včerejšího  ohromného Superjackpotu!

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  • Lůca

    To bude v alejích zase nablito 😀 No pěkně mu to závidim, já zase trefila jenom dvě čísla :/