🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Druhá nejvyšší výhra v historii Sportky: Sázkař vyhrál přes 200 milionů Kč!

Včerejší den 7.9.2016 se zapíše do České historii Sportky, sázkař z Ústeckého kraje vyhrál 201,25 milionů Kč! Pokud se podíváte na nejvyšší výhry v historii nejoblíbenější tuzemské loterie Sportka, zjistíte, že se jedná o druhou nejvyšší výhru!

Druhá nejvyšší výhra v historii Sportky Šťastný výherce si Sportku vsadil vsadil jen pár hodin před losováním na jednom z terminálů v okrese Ústí nad Labem. Svoje štěstí nenechal osudu a vsadil si plný tiket společně s doplňkovou hrou Šance, čísla vsadil vlastní. Mluvčí sazky Václav Friedmann řekl:

„Výherce má nyní 35 dní, aby se o svoji výhru přihlásil. Sazka mu ji potom pošle celou na účet, který si výherce určí. S jistotou mohu říct, že si ji užije ještě před Vánocemi,“

Jak jsem již zmínil jedná se o druhou nejvyšší výhru v historii Sportky, přesně se jedná o 201 252 720 Kč! Rekordních 399,9 milionu korun vyhrál v listopadu 2013 sázkař na Chrudimsku.

ZOBRAZIT Tabulku nejvyšších výher Sportky
Včerejší losování však nenabídlo jen rekordní Superjackpot. Hráč ze Žďárska vyhrál úžasných 7 758 740 Kč!

„V letošním roce tak Sazka eviduje už 85 milionářů, kterým jsme vyplatili téměř 700 miliónů korun. Jsme hrdí na to, že můžeme vyplácet tolik vysokých výher a také potom investovat desítky milionů korun do podpory českého mládežnického sportu“, dodává Václav Friedmann.

Neváhejte a koukejte si zkontrolovat svůj tiket, třeba právě váš papírek má hodnotu včerejšího  ohromného Superjackpotu!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Lůca

    To bude v alejích zase nablito 😀 No pěkně mu to závidim, já zase trefila jenom dvě čísla :/