🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Čech vyhrál miliony a nijak ho to nešokovalo

Co byste udělali, kdyby se vám podařilo vyhrát opravdu hodně peněz? Začali byste ihned bouřlivě oslovovat? Jistý Pražan byl úplně v klidu.

Čech vyhrál 3 652 260 Kč a byl úplně v klidu

Kdy se na vás usměje štěstí

Je vůbec možné zachovat příslovečný poker face v okamžiku, kdy se dozvíte, že jste vyhráli v loterii? Nejmenovaný obyvatel hlavního města dokazuje, že ano.

Částka, která mu přistála na účtě, přitom vůbec není zanedbatelná. Podařilo se mu vyhrát hned 3 652 260 Kč, a to v oblíbené loterii Sportka. Rozhodně přitom nepatří k vášnivým celoživotním sázkařům. Teprve před pěti lety si řekl, že by to mohl také zkusit.

Zato ale celou tuto dobu nevynechal žádné slosování. Výherní los si koupil v trafice a jak s úsměvem přiznal, prodavačky v tabáku ho už docela dobře znají. Stav tiketu si obvykle kontroluje skrze mobilní aplikaci a svou tradici neporušil ani s výherním losem.

Tentokrát měl ale už při kontrole losu určitou předtuchu, že by mohlo být něco jinak. A nemýlil se, ono „jinak“ se skutečně naplnilo, a navíc z něj udělalo milionáře. Šťastný výherce nezačal ovšem objednávat nákladnou zahraniční dovolenou nebo vybírat nový dům.

Jak člověka (ne)změní milionová výhra

Zůstal úplně v klidu a předpokládá, že se v jeho životě nic významného nezmění. Například určitě neplánuje odejít z dosavadního zaměstnání. O tom, že je z něj milionář, navíc dosud ani nikdo neví. Plány, co si počít s výhrou, už ale má.

Hrdý vítěz zůstává realistou a je si vědom toho, že na luxusní bydlení v Praze mu za současných okolností ani vyhrané téměř čtyři miliony stačit nebudou. Přestěhovat se za lepším ovšem přece jen míní. Sice ani jeho nemine hypotéka, nicméně na rozdíl od většiny méně šťastných smrtelníků si díky příjemné finanční „injekci“ s jejím splácením poradí docela bez problémů.

A třeba bude mít štěstí a podaří se mu si do rodinného rozpočtu ještě trochu přilepšit. Sázet Sportku totiž prý plánuje i po výhře dál.

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.