Hraj automat Fruit Blaster zdarma

Ohodnoťte automat
100%
Děkujeme za váš hlas!
Ohodnoťte automat
100%
Děkujeme za váš hlas!
 

Podobné téma

Super Reels Deluxe

86 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
80 %
Funkce a hratelnost
88 %
RTP a volatilita
90 %

Turbo Slots 81

90 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
92 %
Funkce a hratelnost
92 %
RTP a volatilita
88 %

Detail automatu a recenze Fruit Blaster

Buď opatrný, ovoce začalo útočit! Online herní automat Fruit Blaster obsahuje 5 válců a 3 herní řady, které vyplňují citrony, švestky, třešně, pomeranče, melouny a hrozny. Při hře můžeš narazit na symboly Šťastné sedmičky, Hvězdy a klasické symboly pro Fruit Blaster. Jak je u E-Gaming zvykem, na 5 válcích se nachází až 20 výherních řad.

Fruit Blaster od eGaming

Detail automatu

🧰 Výrobce
Výrobce

Kdo je výrobce automatu?

Každý automat musí být vyroben nějakou společností, která ho vymyslela, navrhla a dala do provozu. Hodně hráčů časem zjistí, že je baví hrát jen na automatech od specifických výrobců, tak si zužují výběr dle preferovaných výrobců softwaru. V České republice jsou nejoblíbenější automaty od místních softwarových výrobců jako jsou Kajot nebo Synot.

eGaming
Typ hry
Typ hry
Slots
🎰 Válce
Válce

Co jsou válce na automatu?

Válce jsou základní prvek většiny automatů a jsou to sloupce se symboly, které se na obrazovce točí a zastavují se postupně během hry. Jsou tedy základním prvkem, na kterém se točí symboly a na kterém se vytvářejí výherní kombinace. Mezi nejoblíbenější počet válců patří 3 a 5.

5 válců
🧮 Výherní linie
Výherní linie

Co jsou to výherní linie a jak fungují?

Výherní linie na hracích automatech jsou imaginární linie, které procházejí válcovou mřížkou automatu a určují, jaké kombinace symbolů na těchto liních jsou považovány za výherní. Při otáčení válců se hráči snaží dosáhnout výherních kombinací symbolů na těchto liních. Kombinace musí vždy začínat zleva. Každá výherní linie má svou hodnotu výplaty, a výhry jsou určeny tabulkou výher pro jednotlivé symboly konkerétního automatu. Moderní automaty mohou mít stovky výherních linií a hráči často mohou volit, na kolika z těchto linek budou sázet.

20 linií
🎭 Témata
Témata

Co je motiv automatu?

Každý automat má svůj vlastní design nebo-li motiv, který se snaží oslovit určitou skupinu hráčů. Pokud si chcete zahrát automaty s ovocnými symboly 🍉 nebo s egyptskou tematikou 🐫, není problém. Stačí si jen vybrat a my vám zúžíme výběr automatů podle vašeho gusta.

Sci-Fi
Sedmičky 777
🍉 Ovoce
📈 RTP
RTP
94% - 97%
🪢 Rozložení
5x3

Téma automatu a základní symboly

Online herní automat Fruit Blaster nabízí hned celkem až 7 výherních symbolů. Těšit se můžeš na 6 symbolů ovoce včetně třešní, citronů, pomerančů, švestek, hroznů a melounů. Tyto symboly ti přinésou až desetinásobek sázky, a jsou zde klasické symboly sedmičky. Plná sada těchto symbolů ti zajistí 15násobek sázky. Co se týče speciálních symbolů, na válcích objevíš WILD symboly a symboly Scatter. WILD symboly fungují jako multiplier WILD symbol. To znamená, že výhry zdvojnásobují .

Téma a symboly Fruit Blaster
Téma a symboly Fruit Blaster

Kaskádová funkce je dostupná ve všech tazích, což znamená, že během jednoho tahu můžeš vyhrát několikrát. Obvykle proto, že hra automaticky odstraňuje výherní symboly a nahrazuje je novými, a tento postup se tak opakuje, dokud se nedostaneš do bodu, kdy už nic nevyhraješ. Obvykle se aktivuje nalezením alespoň 3 stejných symbolů na herním poli. 

Symbol Sedmička automatu Fruit Blaster od eGaming
Sedmička
Symbol Meloun automatu Fruit Blaster od eGaming
Meloun
Symbol Hrozen automatu Fruit Blaster od eGaming
Hrozen
Symbol Švestka automatu Fruit Blaster od eGaming
Švestka
Symbol Pomeranč automatu Fruit Blaster od eGaming
Pomeranč
Symbol Citron automatu Fruit Blaster od eGaming
Citron
Symbol Třešně automatu Fruit Blaster od eGaming
Třešně

Speciální symboly a funkce automatu

3D
3D
NE
Autoplay
Autoplay
ANO
Freespiny
Freespiny
NE
Multiplikátor výher
Multiplikátor výher
ANO
Uzamykání symbolů
Uzamykání symbolů
NE
Wild symbol
Wild symbol
ANO
Zvyšování/Gamble
Zvyšování/Gamble
NE
Ostatní funkce
Bonusová hra
Mizející symboly (Avalanche)
Scatter symbol
Symbol WILD Symbol automatu Fruit Blaster od eGaming
WILD Symbol

Speciální symboly s nápisem Fruit Blaster fungují jako WILD symboly. Působí tak, jak je známe z jiných bezplatných online výherních automatů. Pokud se tedy nachází na výherní řadě, může nahradit jakýkoli symbol kromě Hvězdy – Scatter symbol.

WILD Symbol - otočky Fruit Blaster
WILD Symbol – otočky Fruit Blaster
 • Není výherním symbolem, ale nahrazuje jakékoliv symboly. Může být čímkoliv, co zrovna potřebuješ, aby ti pomohl vytvořit herní řadu. Díky tomuto symbolu tě bude herní automat opravdu bavit. Stačí jen pár otoček k tomu, aby se symbol objevil a z obyčejných symbolů vymačká pořádné výhry.
Symbol Scatter symbol automatu Fruit Blaster od eGaming
Scatter symbol

Hvězdy fungují jako Scatter symboly a mohou se objevit na libovolné pozici na kterémkoli válci. Nejméně 3 tyto symboly na 3 různých válcích spustí bonusovou funkci! Každý Scatter symbol v řetězci, který aktivuje bonusovou hru, se změní na Astrální kruhy, které zakryjí libovolný násobitel. Součet násobitele se odvíjí od barvy prstenu následovně:

 • žluté kroužky = sázka x5
 • červené kroužky = sázka x10
 • zelené = sázka x15
 • modré = sázka x20
 • fialové = sázka x25
Astrální kruhy Fruit Blaster
Astrální kruhy Fruit Blaster

Bonusová hra se uzavře v případě, že získáš bonusový symbol, nebo v případě, že se ti povede zakrýt všechny bonusové symboly.

Kaskádový efekt

Symboly, které utvářely výherní kombinace, vybuchnou a zmizí a prázdný prostor je nahrazen symboly z řádku nad nimi. Symboly v rámci prvního řádku jsou vyplněny symboly z řádku nad ním – což jsou laserové zbraně. Všechny ostatní symboly, které nejsou součástí výherních kombinací, zůstávají na svých pozicích.

Kaskádový efekt Fruit Blaster
Kaskádový efekt Fruit Blaster

Tento „kaskádový“ cyklus se může opakovat desetkrát za sebou. Všechny výhry se na konci každé hry započítají do hráčova kreditu v poli CREDIT. V případě, že nedojde k žádné výherní kombinaci, považuje se hra za technickou a hráč může pokračovat v další zábavě.

Tabulka výher

Symbol Násobek sázky
3x v linii 4x v linii 5x v linii
Symbol Sedmička automatu Fruit Blaster od eGaming
Sedmička
5x 10x 15x
Symbol Meloun automatu Fruit Blaster od eGaming
Meloun
2x 5x 10x
Symbol Hrozen automatu Fruit Blaster od eGaming
Hrozen
2x 5x 10x
Symbol Švestka automatu Fruit Blaster od eGaming
Švestka
1x 3x 4x
Symbol Pomeranč automatu Fruit Blaster od eGaming
Pomeranč
1x 3x 4x
Symbol Citron automatu Fruit Blaster od eGaming
Citron
1x 2x 3x
Symbol Třešně automatu Fruit Blaster od eGaming
Třešně
1x 2x 3x

Výherní linie

Výherní linie Fruit Blaster
Výherní linie Fruit Blaster

Během celé hry na tebe čeká úžasných 20 výherních linií.

Jak hrát daný automat

Jak hrát automat Fruit Blaster
Jak hrát automat Fruit Blaster
 1. Info: Díky této funkci se můžeš podívat na pravidla herního automatu
 2. Kredit: V této kolonce máš před sebou přehledně dané množství kreditů, které ti zbývá pro sázení. Případně si můžeš i spočítat, kolik jsi vyhrál.
 3. Výhra: V průběhu hry získáváš otočné symboly a padají výherní linie, díky kterým si nahraješ kredity. A právě tuto částku v malém poli uvidíš a připíšeš ke kreditu.
 4. Sázka –: Tímto tlačítkem snížíš kredit, který chceš vsadit
 5. Max: Nastavíš si maximální možnou sázku, což je 1000 kreditů
 6. Sázka +: Tímto tlačítkem naopak zvýšíš kredit, který budeš chtít vsadit
 7. Vsazený kredit: Zde uvidíš, kolik kreditů vsadíš před tím, než spustíš další kolo herního automatu.
 8. Start: Dáš do pohybu herní automat – začnou se točit válce
 9. Připsat: Toto tlačítko se objeví na místě start, jakmile vyhraješ kredity. Hned jak klikneš na „připsat“, všechen kredit se ti připíše k celkové částce kreditu.
 10. Autoplay: Stačí, když zmáčkneš tlačítko Start na 3 sekundy a herní automat se začne otáčet úplně sám. Jakmile už nebudeš chtít, aby se automat sám otáčel, stačí jen stlačit tlačítko Stop a automat bude zase jen tvůj.

Rozrolované info–menu:

Menu Fruit Blaster
Menu Fruit Blaster
 1. Domů: V případě, že bys chtěl opustit hru, klepni na tuto ikonu. Ovšem nejdříve si vyber kredity na svůj účet a až potom jdi zpět na výběr dalšího automatu.
 2. Zvuk: Pokud máš rád zvukový doprovod, můžeš si nastavit zvuk na plno a užívat si všeho, co herní automat nabízí. Nebo naopak zvuk můžeš vypnout a jen pozorovat, jak herní automat běží.
 3. Otazník: Otazník ti odhalí, co můžeš od hry čekat. Podíváš se zde na pravidla automatu a také na funkce, bonusy – zkrátka vše, co je důležité vědět pro hraní automatu. Symbol otazníku ti prostě odhalí všeobecná pravidla hry.
 4. Tabulka výher: Jestli chceš načerpat trochu inspirace k hraní, zajdi se podívat do tabulky výher, kde najdeš všechny výhry podle množství vsazených kreditů.
 5. Nastavení: Nastavení ti slouží ke změně výše sázek, spustíš si zde i autoplay nebo pokud klikneš na rozšířené nastavení, kde jsou trochu zajímavější funkce. Například si navolíš kvalitu grafiky (od automatické po nejlepší) a také tu najdeš extra funkce, mezi které se řadí rychlá hra nebo režim celé obrazovky.

Naše hodnocení hry Fruit Blaster

Podstatou tradičně vypadajícího online automatu je, abys na 3-5 vedle sebe stojící válec a na jedné z výherních řad, dostal totožné symboly. Začátečníci i zkušení matadoři jistě ocení, že výherní kombinace se nevyhodnocují klasicky z levé strany na pravou, ale zprava nalevo a ze středu na stranu, což celkově zvyšuje šance na sladkou výhru.

I když ovocný slot Fruit Blaster nabízí velmi zajímavé bonusové funkce, jeho prezentace je na velmi nízké úrovni, že v podstatě ani nemůžeme navrhnout, aby se někdo pustil do hraní této hry. Nemáme ze hry žádné nadšení, a dokonce nás tentokrát nezaujaly ani různé funkce.

Celkové hodnocení hry

90%

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
92 %
Funkce a hratelnost
92 %
RTP a volatilita
86 %

Klady

 • Šance na vysoké výhry
 • Jednoduché ovládání
 • Tradiční ovocný design
 • Pestrobarevné prstence a bonusová hra
 • Kaskádové výhry
 • Multiplier WILD symboly

Zápory

 • Příšerná prezentace
 • Málo oživené

O výrobci eGaming

Společnost e-gaming je dalším českým zástupcem na scéně softwarových vývojářů v hazardním průmyslu. V čem vyniká před svou konkurencí? No především nepřekonatelnou hratelností. Automaty jako Multiplay81 nebo Hunter´s Dream 2 jsou jedny z nejlepších automatů dneška. E-gaming prostě ví, co hráče baví a přesně to jim servíruje.

Logo eGaming

Top automaty eGaming

Multiplay 81

98 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
98 %
Funkce a hratelnost
98 %
RTP a volatilita
98 %

Hunter’s Dream 2

96 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
96 %
Funkce a hratelnost
98 %
RTP a volatilita
94 %

Multiplay Hot

94 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
96 %
Funkce a hratelnost
94 %
RTP a volatilita
92 %

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Zavřít
Zavřít