Menu

Hraj automat Double Game 2 zdarma

Ohodnoť tuto hru i ty
67%
Double Game 2 od eGaming
Hrát zdarma
Ohodnoť tuto hru i ty
67%
 

Detail automatu a recenze Double Game 2

Hledáš ovocnou, lety prověřenou klasiku, která dokazuje rčení „v jednoduchosti je krása“ v obrovské nabídce online herních automatů s mnoha speciálními funkcemi? V tom případě jsi na správném místě. Online herní automat Double Game 2 od E-Gaming nabízí na 5–ti válcích a 3 řadách herního pole až 20 výherních linií.

Double Game 2 od eGaming

Detail automatu

Výrobce
Výrobce

Kdo je výrobce automatu?

Každý automat musí být vyroben nějakou společností, která ho vymyslela, navrhla a dala do provozu. Hodně hráčů časem zjistí, že je baví hrát jen na automatech od specifických výrobců, tak si zužují výběr dle preferovaných výrobců softwaru. V České republice jsou nejoblíbenější automaty od místních softwarových výrobců jako jsou Kajot nebo Synot.

eGaming
Typ hry
Typ hry
Automat
Válce
Válce

Co jsou válce na automatu?

Válce jsou základní prvek většiny automatů a jsou to sloupce se symboly, které se na obrazovce točí a zastavují se postupně během hry. Jsou tedy základním prvkem, na kterém se točí symboly a na kterém se vytvářejí výherní kombinace. Mezi nejoblíbenější počet válců patří 3 a 5.

5 válců
Výherní linie
Výherní linie

Co jsou to výherní linie a jak fungují?

Výherní linie na hracích automatech jsou imaginární linie, které procházejí válcovou mřížkou automatu a určují, jaké kombinace symbolů na těchto liních jsou považovány za výherní. Při otáčení válců se hráči snaží dosáhnout výherních kombinací symbolů na těchto liních. Kombinace musí vždy začínat zleva. Každá výherní linie má svou hodnotu výplaty, a výhry jsou určeny tabulkou výher pro jednotlivé symboly konkerétního automatu. Moderní automaty mohou mít stovky výherních linií a hráči často mohou volit, na kolika z těchto linek budou sázet.

20 linií
RTP
RTP

Co je to RTP

RTP u automatů je pravidlo, kolik peněz se z automatu vrátí zpět hráčům. Řekněme, že když do něj vložíte 100 korun, určuje RTP, kolik z těchto peněz byste měli dostat zpět. Průměrná hodnota je 92 až 97%.

94% - 97%
Rozložení
5x3

Téma automatu a základní symboly

Výherní linie se vytvoří, když se na některé z výherních řad nebo alespoň na 2 sousedních válcích z levé strany doprava se objeví 2 nebo více stejných symbolů. Kromě symbolů známého ovoce se symboly třešní, citronů, švestek, pomerančů, hroznů a melounů, střídají stříbrné a zlaté karty BAR, červené a zlaté sedmičky, stejně jako WILD symboly a DG symboly, které fungují jako Scatter symbol. WILD symboly fungují přesně tak, jak je známe z běžných online herních automatů.  Také WILD symboly utvářející výherní kombinaci na výherní řadě zdvojnásobí konečnou výhru. 

Téma a symboly Double Game 2
Téma a symboly Double Game 2

Pokud se na hracím poli objeví 3 nebo více symbolů DG současně, aktivuje se bonusová hra – jak odkazuje název hry, nazývá se Dvojitá hra. Během ní můžeš získat 10 bonusových roztočení. Roztoč lahodné pole s ovocem, užij si spoustu zábavy a proměň své nejlepší úsilí v užitek. 

Symbol Červená sedmička automatu Double Game 2 od eGaming
Červená sedmička
Symbol Zlatá sedmička automatu Double Game 2 od eGaming
Zlatá sedmička
Symbol Meloun automatu Double Game 2 od eGaming
Meloun
Symbol Hrozen automatu Double Game 2 od eGaming
Hrozen
Symbol Švestka automatu Double Game 2 od eGaming
Švestka
Symbol Pomeranč automatu Double Game 2 od eGaming
Pomeranč
Symbol Citron automatu Double Game 2 od eGaming
Citron
Symbol Třešně automatu Double Game 2 od eGaming
Třešně
Symbol Zlatý BAR automatu Double Game 2 od eGaming
Zlatý BAR
Symbol Stříbrný BAR automatu Double Game 2 od eGaming
Stříbrný BAR

Speciální symboly a funkce automatu

3D
3D
NE
Autoplay
Autoplay
ANO
Freespiny
Freespiny
ANO
Multiplikátor výher
Multiplikátor výher
ANO
Uzamykání symbolů
Uzamykání symbolů
NE
Wild symbol
Wild symbol
ANO
Zvyšování/Gamble
Zvyšování/Gamble
NE
Ostatní funkce
Bonusová hra
Scatter symbol
Symbol WILD Symbol automatu Double Game 2 od eGaming
WILD Symbol

Není výherním symbolem, ale nahrazuje jakékoliv symboly. Navíc ještě násobí výhry. Díky tomuto symbolu tě bude herní automat opravdu bavit. Pokud je Wild symbol součástí výherní kombinace, vždy násobí celkovou touto kombinací dosaženou výhru: 

 • 1x Wild v kombinaci – 2x hodnota výhry
 • 2x Wild v kombinaci – 4x hodnota výhry
 • 3x Wild v kombinaci – 8x hodnota výhry
 • 4x Wild v kombinaci – 16x hodnota výhry
Symbol Scatter symbol automatu Double Game 2 od eGaming
Scatter symbol

Online herní automat Double Game 2 disponuje symbolem Scatter (viz obrázek). Symbol DG je bonusový symbol Scatter, který se zobrazuje se na každém válci. Tři nebo více bonusových Scatter symbolů na libovolné pozici napříč všemi válci spustí režim bonusové hry s dvojnásobnou odměnou s možností získat bonusové výhry v rámci následujících 10 volných zatočení.

Funkce Double Bonus Game

Režim s dvojnásobnou odměnou je aktivní pouze, když se nezmění částka vsazeného kreditu, při které je režim aktivován. Bonusová hra se spouští stisknutím tlačítka START za stejnou vsazenou částku v rámci hry a zahrnují dvě po sobě jdoucí otočení. Jakákoli výhra z výherní kombinace na kterékoli výherní řadě dosažená v prvním tahu podléhá stejným pravidlům, která platí v základní hře. Bonusová výhra se vypočítá porovnáním válců z prvního a druhého (bonusového) otočení.

Pokud se na obou válcích současně objeví stejné symboly na stejné pozici, vyhrává hráč za každý stejný symbol až trojnásobek vsazených kreditů. Jakýkoli symbol na válcích z bonusových tahů může obsahovat libovolný násobek (5x nebo 15x), který násobí výhru z bonusového otočení. Všechny výhry dosažené z otoček se přičítají k hráčovým kreditům v poli KREDIT. Hráč má možnost hrát technické hry v tomto režimu kdykoli po odehrání herního kola změnit vsazený kredit nebo hru ukončit. V případě, že dojde k ukončení hry s dvojnásobnou odměnou v průběhu neodehrání všech kol s bonusovým režimem, dojde k odehrání kol po zpětném návratu do hry a navolení stejné vsazené částky, při které byl bonusový režim aktivován. 

Tabulka výher

Symbol Násobek sázky
2x v linii 3x v linii 4x v linii 5x v linii
Symbol Červená sedmička automatu Double Game 2 od eGaming
Červená sedmička
20x 40x 60x 200x
Symbol Zlatá sedmička automatu Double Game 2 od eGaming
Zlatá sedmička
8x 16x 32x 80x
Symbol Meloun automatu Double Game 2 od eGaming
Meloun
xx 8x 16x 32x
Symbol Hrozen automatu Double Game 2 od eGaming
Hrozen
xx 4x 6x 24x
Symbol Švestka automatu Double Game 2 od eGaming
Švestka
xx 2x 6x 16x
Symbol Pomeranč automatu Double Game 2 od eGaming
Pomeranč
xx 2x 6x 16x
Symbol Citron automatu Double Game 2 od eGaming
Citron
xx 1x 4x 8x
Symbol Třešně automatu Double Game 2 od eGaming
Třešně
xx 1x 4x 8x
Symbol Zlatý BAR automatu Double Game 2 od eGaming
Zlatý BAR
xx 1x 2x 4x
Symbol Stříbrný BAR automatu Double Game 2 od eGaming
Stříbrný BAR
xx 1x 2x 4x

Výherní linie

Výherní linie Double Game 2
Výherní linie Double Game 2

Během celé hry na tebe čeká úžasných 20 výherních linií.

Jak hrát daný automat

Jak hrát online automat Double Game 2
Jak hrát online automat Double Game 2
 1. Info: Díky této funkci se můžeš podívat na pravidla herního automatu
 2. Kredit: V této kolonce máš před sebou přehledně dané množství kreditů, které ti zbývá pro sázení. Případně si můžeš i spočítat, kolik jsi vyhrál.
 3. Výhra: V průběhu hry získáváš otočné symboly a padají výherní linie, díky kterým si nahraješ kredity. A právě tuto částku v malém poli uvidíš a připíšeš ke kreditu.
 4. Sázka –: Tímto tlačítkem snížíš kredit, který chceš vsadit
 5. Max: Nastavíš si maximální možnou sázku, což je 1000 kreditů
 6. Sázka +: Tímto tlačítkem naopak zvýšíš kredit, který budeš chtít vsadit
 7. Vsazený kredit: Zde uvidíš, kolik kreditů vsadíš před tím, než spustíš další kolo herního automatu.
 8. Start: Dáš do pohybu herní automat – začnou se točit válce
 9. Připsat: Toto tlačítko se objeví na místě start, jakmile vyhraješ kredity. Hned jak klikneš na „připsat“, všechen kredit se ti připíše k celkové částce kreditu.
 10. Autoplay: Stačí, když zmáčkneš tlačítko Start na 3 sekundy a herní automat se začne otáčet úplně sám. Jakmile už nebudeš chtít, aby se automat sám otáčel, stačí jen stlačit tlačítko Stop a automat bude zase jen tvůj.

Rozrolované info–menu:

Menu Double Game 2
Menu Double Game 2
 1. Domů: V případě, že bys chtěl opustit hru, klepni na tuto ikonu. Ovšem nejdříve si vyber kredity na svůj účet a až potom jdi zpět na výběr dalšího automatu.
 2. Zvuk: Pokud máš rád zvukový doprovod, můžeš si nastavit zvuk na plno a užívat si všeho, co herní automat nabízí. Nebo naopak zvuk můžeš vypnout a jen pozorovat, jak herní automat běží.
 3. Otazník: Otazník ti odhalí, co můžeš od hry čekat. Podíváš se zde na pravidla automatu a také na funkce, bonusy – zkrátka vše, co je důležité vědět pro hraní automatu. Symbol otazníku ti prostě odhalí všeobecná pravidla hry.
 4. Tabulka výher: Jestli chceš načerpat trochu inspirace k hraní, zajdi se podívat do tabulky výher, kde najdeš všechny výhry podle množství vsazených kreditů.
 5. Nastavení: Nastavení ti slouží ke změně výše sázek, spustíš si zde i autoplay nebo pokud klikneš na rozšířené nastavení, kde jsou trochu zajímavější funkce. Například si navolíš kvalitu grafiky (od automatické po nejlepší) a také tu najdeš extra funkce, mezi které se řadí rychlá hra nebo režim celé obrazovky.

Naše hodnocení hry Double Game 2

Bonusové zatočení, které online herní automat Double Game 2 nabízí, jsou velmi lákavé, ale zbytek slotu už tak zajímavý není. Jeho audiovizuální provedení je naprosto podprůměrné a k oněm bonusovým tahům je nemožné se prakticky dostat. Sečteno a podtrženo, opět nejde o herní automat, který bychom s klidem v srdci mohli doporučit zkušeným hráčům.

Celkové hodnocení bonusu

 • 92%
  Hodnocení redakce
 • 67%
  Hodnocení 6 hráčů
  Ohodnoť tuto hru i ty
  67%
Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
94 %
Funkce a hratelnost
92 %
RTP a volatilita
90 %

Klady

 • Ovocné klasické téma
 • Pokračování úspěšného prvního dílu
 • Scatter symbol, WILD symbol
 • Free Spiny
 • Zajímavý koncept bonusových zatočení

Zápory

 • Velmi málo funkcí
 • Nízké RTP
 • Podprůměrná audiovizuální prezentace
 • K vysokým výhrám se prakticky nejde dostat
 • Celkově nudné provedení

O výrobci eGaming

Společnost e-gaming je dalším českým zástupcem na scéně softwarových vývojářů v hazardním průmyslu. V čem vyniká před svou konkurencí? No především nepřekonatelnou hratelností. Automaty jako Multiplay81 nebo Hunter´s Dream 2 jsou jedny z nejlepších automatů dneška. E-gaming prostě ví, co hráče baví a přesně to jim servíruje.

Logo eGaming

Top automaty od značky eGaming

Multiplay 81

98 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
98 %
Funkce a hratelnost
98 %
RTP a volatilita
98 %

Seasons 2

97 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
95 %
Funkce a hratelnost
95 %
RTP a volatilita
97 %

Hunter’s Dream 2

96 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
96 %
Funkce a hratelnost
98 %
RTP a volatilita
94 %

Bonusy do casin, kde lze hrát automaty eGaming

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
93 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
97 %
Jednoduchost získání
98 %
Hodnocení
96%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
90 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Autor obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.