Menu

Casimi novinky týdne u Betana

Betano přináší novinky od Casimi

Betano přináší novinky od Casimi

Betano přichází s exkluzivní spoluprací s Casimi Gaming. Tato spolupráce přináší do tvého herního světa šest úplně nových slotů, každý s jedinečným tématem a bonusovými funkcemi, které tě mohou dostat na výsluní štěstěny. Pojďme si je v našem článku představit.

Jaké novinky tě čekají

Přestože je společnost Casimi gaming celkem nováček, zvládla již upoutat pozornost. Začali své působení v zahraničí a nyní se přenáší na domácí půdu. Ve své nabídce mají slušnou nabídku her a Betano ti nyní přináší 6 z nich. Casimi hry jsou moderní, inovativní a co je nejdůležitější, přináší zábavu a adrenalin. Herní automaty tě uchvátí svým vzhledem, symboly a možnostmi na výhru.

Pokud ještě nejsi registrovaný, udělej to nyní a získej Betano bonus za registraci, který můžeš roztočit třeba na těchto novinkách, které si hned představíme.

Online casino Betano má pro tebe nově nachystáno v nabídce 6 automatů, všechny od společnosti Casimi gaming. Pojďme si je všechny postupně představit.

Informace o novinkách

Zde najdeš podrobnější popis a vzhled každého automatu zvlášť, pro tvůj lepší přehled.

 • 81 Multiways Classic

  Prožij ovocnou explozi s tímto ovocným automatem, který na 4 válcích a 3 řadách skrývá až 81 cest k výhře! Jeho jednoduchý design tě rychle zaujme a umožní ti soustředit se na to nejdůležitější – tvoje výhry. S takovým množstvím výherních linií se můžeš těšit na nekonečnou zábavu a šance na výhru, které přináší každé otočení.

 • Double 27

  Otevři si brány k ovocnému ráji s touto hrou, která ti na 4 válcích a 3 řadách nabízí 2x 27 kombinací pro tvou výhru, doplněnou o vzrušující speciální symboly. SCATTER symbol otevírá dveře k volným otočkám, pokud se ti podaří na hracím poli objevit tři nebo čtyři jeho exempláře, zatímco WILD symbol je tvým Jokerem, který může nahradit jakýkoliv jiný symbol kromě SCATTER, což zvyšuje tvé šance na výhru.

 • Fruitisima

  Připrav se na sladkou senzaci s tímto unikátním slotem, kde na 5 válcích ožívá kombinace ovoce a želé dortíků, která tě zaručeně okouzlí svým vzhledem. Nejen, že tě čeká vizuální pochoutka, ale díky systému výher založenému na shlucích symbolů se můžeš těšit na neobvykle sladké výplaty. Symbol WILD a možnost respinu pak přidávají hře další rozměr, zvyšují tvé šance na vítězství a zaručují, že každé otočení může přinést překvapivě velkou výhru.

 • Hexafruit

  Hra, která tě zavede do světa, kde geometrie a štěstí jdou ruku v ruce! Na 5 nakloněných válcích a 15 výherních liniích objevíš 8 různých symbolů, včetně vzrušujícího divokého symbolu WILD a unikátního WILD CIRCLE. Tento speciální symbol nejenže nahrazuje všechny ostatní symboly, ale také spouští 1 až 5 respinů, jejichž počet je určen náhodným losováním, což přidává na napětí a zvyšuje tvé šance na velkou výhru. Každé otočení v Hexafruitu může být tím pravým klíčem k odemčení štědrých odměn.

 • My Fruits 81

  Vstup do zeleného ráje s hrou My Fruits 81 na Betanu a nech se unést na vlně šťavnatého ovoce, BAR symbolů a šťastných sedmiček! Tajemství a vzrušení této hry ještě umocňuje Mystery symbol v podobě truhly, který pro tebe skrývá nečekané odměny. S 4 válci a 81 výherními liniemi máš neuvěřitelně mnoho příležitostí k získání výher, a díky speciálnímu Mystery symbolu se každé otočení může stát klíčem k odhalení skrytého pokladu.

 • Respin Double

  Zahraj si na tomto jedinečném automatu, kde se setkáš s fascinující kombinací 4 válců, 8 symbolů a neodolatelného Jokera, který může proměnit každé tvé otočení v potenciální výhru. Jokerova přítomnost na výherní linii znamená nejen jeho zafixování pro další otočení, ale také aktivaci respinu, což ti otevírá dveře k ještě větším výhrám. Tato hra tedy přináší nejen vzrušení z otočení, ale i strategický rozměr, jak nejlépe využít Jokera ve tvůj prospěch.

Bonusová hra GAMBLE

Pro milovníky adrenalinu je tu ke všem novinkám i bonusová hra. Spustíš ji po každé vytočené výhře v místě, kde určuješ hodnotu otočky. Pravidla jsou jednoduchá. Začínáš s částkou, kterou si vytočil a máš možnost ji zdvojnásobit. Stačí uhádnout barvu na skrytém poli. Když uspěješ, získáš dvojnásobnou výhru a můžeš se pokusit o zvýšení znovu. Pokud ne, ztrácíš celou výhru. Stisknutím tlačítka COLLECT hru zavřeš a vrátíš se ke slotu.

Přejeme ti úspěch při výběru tvé  oblíbené novinky a velké výhry! 🍀💰

Bonusy od Betana

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
99 %
Jednoduchost získání
91 %
Hodnocení
85%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
70 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Další novinky pro tebe

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.