🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Britka vyhrála miliony díky náhodně koupenému losu

Představte si následující: Jednou se vydáte do obchodu pro běžný nákup a shodou náhod si odnesete i los. Doma ho setřete a zjistíte, že jste vyhráli 7 milionů. Tak přesně to se stalo jedné Britce.

Britka si koupila los a vyhrála 7 milionů dolarů!

Chvilka v obchodě, která změnila život

Matka šesti dětí si koupila los během nákupu na večeři, původně si šla jen pro salát. Výhru ve výši čtyř liber z minulého losu se rozhodla spontánně proměnit v nákup dalšího tiketu v britské National Lottery. Velký stírací los jí přinesl nečekané překvapení. To mělo hodnotu 250 tisíc liber, tedy v přepočtu právě 7 milionů korun. Takovému štěstí mohla jen těžko uvěřit.

Její manžel si ostatně také myslel, že si dělá legraci. Když mu Lea o výhře řekla, sdělil jí lakonicky, ať los roztrhá a hodí do koše. Jistě by nebyl rád, kdyby ho v tom okamžiku poslechla a nakonec své choti uvěřil.

Sama Lea chvíli před osudovou výhrou navíc prohlásila, že vlastně neví, proč s mužem za losy stále utrácejí. Vždyť stejně nikdy nic nevyhrají. Záhy se ukázalo, jak moc se mýlila.

Lee and Lea Rose
Lee a Lea Rosovi, britští výherci loterie

 

Za výhru nejen na dovolenou

A co pár s výhrou udělá? Vzhledem k tomu, že jsou opravdu početná rodina, první budou mít z výhry radost právě jejich potomci. V plánu mají rodiče totiž výlet do Legolandu a dojde i na rodinnou dovolenou. Otec početného klanu však s úsměvem připouští, že Legoland je i jeho vlastním dětským snem.

Lein manžel Lee navíc plánuje opustit dosavadní zaměstnání a část vyhraných peněz použít na rozjezd svého vlastního podnikání. Zato sama Lea uvažuje jako správná praktická žena v domácnosti a zároveň matka několika dětí: Rozhodně hodlá nahradit rozbitou sušičku novým spotřebičem a za výhru pořídí i nové skříně a sedací soupravu.

Má ale i další přání. Velkým snem hrdé vítězky je odcestovat na slunnou Floridu. I když v rodině s tolika dětmi se peníze jistě neztratí, je pravděpodobné, že i na tento sen díky milionové výhře zbude dost.

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.