Menu

Brit vyhrál 71 milionů liber v loterii Euromillions

Loterie vám může změnit život. Své o tom ví i Brit Ade Goodchild, kterému se podařilo vyhrát v loterii Euromillions 71 milionů liber.

Brit Ade Goodchild vyhrál 71 milionů liber v loterii Euromillions

Jeden osudový tiket

Ne zrovna prestižní zaměstnání coby dělník v továrně, za sebou rozvod a nový vztah v nedohlednu. Právě takový byl život osmapadesátiletého Brita. Úžasná výhra v přepočtu asi 2,1 miliardy korun tak proměnila jeho kdysi nudný život doslova v pohádku.

Pochopitelně tomu na samém začátku výherce nedokázal uvěřit. Jako mnoho jiných šťastlivců před ním byl i Brit Ade Goodchild v šoku. O tom, že vyhrál, se dozvěděl ze svého mobilu, kam mu dorazila zpráva.

Navíc se domníval, že je pravděpodobně jen jedním z mnoha vítězů a celková částka se bude dělit. To se však nestalo a jemu tak doslova spadlo do klína netušené jmění. Jde o patnáctou nejvyšší výhru britské loterijní historie.

Ade Goodchild, Brit
Ade Goodchild, výherce loterie Euromillions

Co na to okolí

První, s kým se o novinku podělil, byli jeho rodiče a ani ti pochopitelně nemohli podobnému sdělení příliš uvěřit. Nezapomněl se pochlubit i své bývalé manželce. Ta ovšem na nečekané překvapení zareagovala pragmaticky. Rozhodně z nabytého bohatství svého bývalého chotě nechce vidět ani penny.

Rozvodu evidentně nelituje, do médií totiž pronikla i informace o tom, že Susanna, jak se jeho exmanželka jmenuje, byla po celou dobu 20 let trvajícího manželství nešťastná a po rozvodu se jí hodně ulevilo. Svého bývalého by tak zjevně nechtěla zpátky ani za všechny peníze světa. To není dobrá vizitka. A komu byste o výhře řekli vy?

Plány s výhrou

Samotný Ade se nechal slyšet, že výhru náležitě roztočí. Určitě plánuje odejít po 24 letech strávených v továrně do důchodu. Rovněž si hodlá koupit vlastní dům s bazénem a chce zaměstnat i zahradníka. Rozhodně také míní cestovat.

Podle vlastních slov ho výhra určitě změní. V jedné věci však jednoznačně zůstává nohama na zemi. Uvědomuje si, že se svými penězi se stal velmi atraktivní pro ženy. A že bude zajímat náhle i všechny ty, u kterých by dříve neměl šanci. Zlatokopky však podle jeho slov mají červenou.

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.