Menu

Až 60 Free spinů u Grandwinu

Casino Grandwin má pro tebe spoustu otoček navíc, které si vytočíš na čerstvých novinkách. Free spiny to dnes v tomto casinu nekončí, pokud ti to bude málo čekají tam na tebe ještě další bonusy, které ti rádi představíme. Pojďme se na to rovnou vrhnout.

uvod grandwin

 

Jak získat až 60 Free spinů na svůj účet?

Po přihlášení do Grandwin casina se ti objeví nabídka na vyzkoušení nových her a získání 50 Free spinů, stačí kliknout na tlačítko „chci je!“ a zobrazí se ti kompletně celá dnešní nabídka akcí, která ti nabízí mnohem více než 50 FS.

10 FS + 50 FS

Na rozjezd můžeš na svůj účet obdržet 10 FS, které získáš za protočení 10 Kč, jestliže ti to bude málo je možné dostat na svůj účet dalších 50 za protočení 1000 Kč. Obě nabídky protočíš na nových hrách.

nové hry u grandwinu

Po splnění podmínek protočení své otočky najdeš v hrách od výrobce Synot Games.

Podmínky, které je třeba dodržet:

  • Registruj se u Grandwinu / přihlas se
  • Protoč 10 Kč nebo 1000 Kč na novinkách
  • Vyzvedni na Synot hrách 10 FS nebo 50 FS

Máš chuť pokračovat a přijít si na další pěkné bonusy? Tak tě nebudeme dál napínat a pojďme si je představit. Dnes máš totiž poslední šanci tyto akce využít.

25 FS nebo 25 Kč?

Za protočení 2000 Kč získáš 25 Kč nebo 25 Free spinů, záleží na tobě co se ti hodí víc. Koruny se ti připíšou na účet a Free spiny najdeš na Synot hrách.

Bonus v hodnotě 2 222 Kč

Jestliže jsi opravdu velký hráč, tento bonus je pro tebe jak dělaný. Dnes máš poslední možnost protočit 222 222 Kč za které získáš 2 222 Kč.

Tento bonus je vyplácen ve formě věrnostních bodů, které je možné směnit na koruny přímo na tvé herní konto. Nejpozději do 3 dnů od ukončení soutěže.

Je možné je také vyzvednout v Synot hrách jako Free spiny. Hodnota jednoho spinu je 5 Kč. Částky které vyhraješ z Free spinů ti budou okamžitě připsány na tvůj účet.

 

Přejeme ti spoustu odměn a příjemnou zábavu. Rozhodně je z čeho vybírat. 🍀

Další bonusy u Grandwinu

Hodnocení
95%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
92 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
92 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.