Menu

Až 44 free spinů + bonus v Herně U Dědka

Free spiny a bonus v casinu Herna U Dědka

Free spiny a bonus v casinu Herna U Dědka

Užij si pondělí v obklopení pejsků, free spinů a bonusem navíc. Jen dnes si můžeš užít jedinečných čtyř akcí, které pro tebe přichystal Dědek. Získej skvělou odměnu za svou snahu a užij si spoustu zábavy. Více informací se dozvíš v dnešním článku.

V Herně U Dědka není pondělí nikdy tím nejnáročnějším dnem v týdnu. Naopak je to den, kdy můžeš zazářit a vyhrávat. Například s akcemi, které si pro tebe právě dnes Dědek připravil. Můžeš získat skvělých 44 free spinů a štědrý bonus 250 Kč k tomu! Rozproudi pondělní energii s nabídkami, které rozhodně stojí za to. Tak se přihlas do casina Herna U Dědka a ukaž, že na to i pondělí máš.

Pokud budeš mít chvilku navíc, podívej se i na všechny bonusy za registraci které ti nabízejí různá casina.

Dog House Win – Získej 9 free spinů

Na rozehřátí tu máme jednu z těch snazších akcí, kde můžeš velice jednoduše získat 9 free spinů do hry The Dog House.

Tvým jediným úkolem bude vyhrát na automatu The Dog House částku minimálně 92 Kč. Jen, co tuto jednoduchou výzvu splníš, odměna je zaručeně tvá. Na tvůj účet se ti ihned přičte zasloužených 9 otoček zdarma, každá v hodnotě 2 Kč. Využij je všechny na stejném automatu The Dog House od výrobce Pragmatic Play.

Big Win Bet – získej bonus 250 Kč

Pokud máš oproti free spinům raději peněžní bonus, tak je tato akce přímo pro tebe.

Pokud jsi vášnivý fanoušek automatů od výrobce Big Win Games, užij si dnešní nabídku ve velkém. Protoč na jakýchkoliv automatech dohromady 12 000 Kč. Je to trochu velká výzva, ale i během protáčení lze něco pěkného vyhrát. Jakmile budeš mít tuto částku plněnou, na účet se ti automaticky připíše celých 250 Kč jako bonus. K tomu už se dále nevztahují žádné podmínky a můžeš s ním tedy nakládat, jak chceš. Vyber si ho nebo ho použij na další zábavu.

Kajot Promo – Získej 15 free spinů

Máš rád automaty od Kajotu? Tak jsi tu správně! Vlož si dnes na účet částku minimálně 200 Kč. Nezapomeň k tomu přidat promo kód „dedek200“ a aktivuj tím svůj bonus. Poté už jen stačí, abys na jakýchkoliv Kajot automatech protočil celkovou částku 6000 Kč. jakmile budeš mít hotovo, získáš okamžitě 15 otoček zdarma, každou v hodnotě 9 Kč. Využij je na hrách Multi Vegas 81 nebo Ice Bar 27.

Denní Betovačka – Získej 20 free spinů

Na závěr tu máme moc dobře známou Denní Betovačku, na kterou si troufnou jen ti nejodvážnější hráči.

Abys získal dnešní odměnu, je třeba, abys během dne protočil na libovolných automatech U Dědka částku minimálně 200 000 Kč. Tato šílená výzva ti však přinese velkou odměnu. Jakmile této hranice dosáhneš, ihned dostaneš celých 20 otoček zdarma, každou v neskutečné hodnotě 60 Kč! Využij je všechny na hře Lucky Chess Mate nebo Pinky Cat od výrobce Apollo Games.

 

Podmínky a pravidla

  • Akce jsou dostupné pouze pro registrované hráče
  • Vklady musí být provedeny s příslušným promo kódem
  • Každá otočka má svou vlastní stanovenou hodnotu
  • Otočky lze využít pouze na vybraných hrách
  • Každou akci lze využít jen jednou
  • Akce jsou platné pouze dnes 18. 3. 2024 do půlnoci

 

Užij si pondělí s free spiny a bonusem a hodně štěstí. 🍀🔥

Podívej se na další bonusy od Dědka

Exkluzivní bonus měsíce
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
80 %
Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.