Menu

Až 33 free spinů + bonus v Herně U Dědka

Získej dnes pořádnou dávku bonusů v Herně U Dědka

Získej dnes pořádnou dávku bonusů v Herně U Dědka

Zažij dnes nával všech emocí se speciálními nabídkami v Herně U Dědka. Připravil si pro tebe totiž celkem 33 free spinů a k tomu navíc bonus 400 Kč přímo na tvé konto. Už jsi dostatečně přesvědčený? Tak čti dál a dozvíš se více.

Jako každý den, tak i dnes nás Herna U Dědka zásobuje štědrými nabídkami, které rozhodně nejde odmítnout. Přinesou ti totiž vytoužené free spiny nebo i peněžní bonus. Volba je jen na tobě. Ale pokud máš dost odvahy a zkušeností, odejdeš dnes úplně se vším a navíc s pořádnou výhrou. Tak se přihlas do Herny a ukaž, co v tobě doopravdy je.

Pokud budeš mít chvilku navíc, podívej se jaké můžeš získat bonusy za registraci u různých casin.

Clever Dollar Win – Získej 8 free spinů

Jako první si dáme něco na rozjezd. Pro milovníky zeleného štěstí je tu nabídka s hrou Clever Dollar od výrobce Tech4Bet. Vyhraj na tomto automatu částku minimálně 88 Kč a odměna je tvá. Na tvůj herní účet se ti automaticky připíše celkem 8 otoček zdarma, každá v hodnotě 2 Kč. Využij se všechny na stejném automatu Clever Dollar a vyhrávej velké ceny.

Hra Clever Dollar od Tech4Bet

Play’n GO Promo – Získej bonus 400 Kč

Pokud máš raději odměny v podobě peněžního bonusu, je tato nabídka pro tebe jako stvořená. Vlož si dnes na účet částku minimálně 400 Kč a nezapomeň k tomu přidat speciální promo kód „dedek400“, který tvůj bonus aktivuje. Poté už ti jen stačí protočit celkem 9000 Kč na jakémkoliv automatu od výrobce Play’n GO. Jakmile budeš mít splněno, na účet ti ihned přistane tučný bonus 400 Kč, se kterým už dále můžeš naložit, jak budeš chtít.

Denní Betovačka – Vytoč si 25 free spinů

Na závěr tu máme jako vždy nabídkou jen pro ty nejodvážnější. Pokud máš kuráž a trpělivost, zúčastni se dnes soutěže o 25 otoček zdarma. Vše, co pro to musíš udělat, je protočit během dne na libovolných automatech U Dědka dohromady 9000 Kč. Jakmile tuto náročnou výzvu splníš, odměna je jen tvá. Na účet ti v tu chvíli připíše celých 25 otoček zdarma, každá v hodnotě 50 Kč! A s tím už se dají vyhrát pěkné ceny. Využij je všechny na hrách Aztec Jaguar a Skull Bonanza od výrobce SYNOT Games.

Hry od SYNOT Games

Podmínky a pravidla

  • Akce jsou dostupné pouze pro registrované hráče
  • Vklady musí být provedeny s příslušným promo kódem
  • Každá otočka má svou vlastní stanovenou hodnotu
  • Otočky lze využít pouze na vybraných hrách
  • Každou akci lze využít jen jednou
  • Akce jsou platné pouze dnes 12. 3. 2024 do půlnoci

 

Užij si úterý s free spiny a bonusem a hodně štěstí. 🍀🔥

Podívej se na další bonusy od Dědka

Exkluzivní bonus týdne
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
80 %
Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.