🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Až 30 Free spinů od Merkuru!

Dnes to u Merkuru vypadá jako na Valentýna. Při pondělku si pro tebe nachystal rovnou dně bonusové akcičky, kde si při té první přijdeš k 10 free spinům zdarma a ještě si zahraješ hru s vášnivou tématikou! Rozhodně si nenech ujít free spiny od srdíčka, které zahřejí i to tvé srdíčko.

uvodak merkurxtip

Online casino MerkurXtip si pro tebe přichystalo srdíčkovou nálož krásných bonusů, které čekají jen až je otevřeš. Nejdřív, než ti popíšeme, jak se ke svým free spinům dostat, musíš být registrován u Merkuru, pokud ještě nejsi. Abys to měl co nejjednodušší, necháme ti pod tímto textem registrační tlačítko. Potom se vrhneme na další informace.

Registraci máme za sebou a jdeme zvesela dál. Přihlas se dnes 20. 11. u Merkuru a otevři si hru 5 Burning Heart od výrobce Amusnet, při které máš i možnost vyhrát karetní jackpot! Vyzvedni své free spiny a můžeš je rovnou zatočit v hře 5 Burning Heart nebo ti budou připsány na tvé herní konto. Pojďme si ještě jednou stručně shrnout, jak postupovat.

10 free spinů zdarma

  • Registruj sepřihlas se u Merkuru
  • Jdi na hru 5 Burning Heart
  • Vyzvedni si 10 FS
  • Protoč je na hře 5 Burning Heart nebo si jen nech připsat na tvůj účet
  • Využít můžeš pouze dnes 20. 11.

Dnes to u Merkuru jednou akcí nekončí, nachystal si pro tebe ještě jednu srdcovku! Máš možnost získat dalších 20 free spinů k těm tvým 10, které jsi získal na 5 Burning Heart. Stačí když vložíš na své konto 500 Kč a dostaneš za to 20 FS opět na hru 5 Burning Heart. Bonus musíš ručně zakliknout předtím, než si na své herní konto vložíš peníze!

20 Free spinů

  • Registruj se/ přihlas se u Merkuru
  • Vlož 500 Kč
  • Ručně klikni na bonus předtím, než vložíš peníze
  • Získáš 20 FS na hře 5 Burning Heart
  • Akce platí pouze dnes

O hře 5 Burning Heart

5 Burning Heart je populární online výherní automat od výrobce Amusnet. Tato hra patří mezi klasické videoautomaty s pěti válci a třemi řadami symbolů a má vášnivou tématu.

Hra obsahuje různé symboly, včetně ovocných symbolů (jednotlivé a dvojité třešně, pomeranče, hrozny, citrony), hvězdného symbolu, zvonků, červených sedmiček a wild symbolů. Wild symboly fungují jako náhrada za jiné symboly, kromě scatter symbolů, což může pomoci vytvářet výherní kombinace. Scatter symboly jsou zde zastoupeny hvězdami a mohou ti  znásobit výhru.

f

Další bonusy do Merkuru

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
93 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
94 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.