Menu

Až 200 free spinů od MerkurXtip

Vyzkoušej novinky na MerkurXtip casinu a získej až 200 free spinů!

Vyzkoušej novinky na MerkurXtip casinu a získej až 200 free spinů!

Připrav se na vzrušující hon za free spiny, který ti může přinést až 200 šancí zahrát si na nových automatech zdarma. Ať už máš své oblíbené tituly, nebo hledáš nové výzvy, tento bonus je připraven tě odměnit! Přečti si, jak můžeš tyto free spiny získat a jaké hry jsou součástí této akce.

Zapoj se do Free Spin Hunt #6 a objev šest úchvatných novinek, které přináší Pragmatic Play a Synot. Mezi doporučené hity patří například Great Rhino, Golden Mustang, Firebird 27 a Diamond Fever. Každý free spin ti dává šanci nejen zažít napětí ze hry, ale také zvýší tvé šance na výhru. Tato akce je skvělou příležitostí, jak si užít nové sloty v MerkurXtip casinu a zároveň mít možnost vyhrát s až 200 free spinů v hodnotě 1 Kč každý. Podmínky pro jejich získání jsou jednoduché. Za protočených 1000 Kč na novinkách od Pragmaticu získáš 100 free spinů a za protočených 1000 Kč na novinkách od Synotu získáš dalších 100 free spinů!

Podmínky akce

  • Registrace v Merkurxtip casinu/přihlášení
  • Zahraj si za 1000 Kč novinky od Pragmatic Play a získej 100 free spinů
  • Zahraj si za 1000 Kč novinky od Synotu a získej dalších 100 free spinů
  • Každý free spin má hodnotu 1 Kč
  • Free spiny se ti připíší automaticky po otevření vybrané hry
  • Využiješ je na těchto hrách : Shuriken Legend, Sweet Dream nebo BIG X od Synotu
  • Akce platí do 14.3.

Jaké novinky tě v MerkurXtip čekají

Great Rhino

Zažij kouzlo africké savany s automatem Great Rhino od Pragmatic Play! S pěti válci a dvaceti výherními liniemi tě tato hra zavede do srdce divoké přírody. Při zobrazení tří bonusových symbolů se odemknou free spiny doplněné o speciální funkci s nosorožci, která může tvůj vklad násobit až 500krát. Neobvyklé téma a fascinující atmosféra této hry nabízí vynikající zážitek plný napětí a zábavy!

Mustang Gold

V této hře se vydáme na dobrodružnou cestu Divokým Západem. Tato hra ti na pěti válcích přináší šanci objevit Wild symboly a podkovy, symboly bohatství. A když se k nim přidá šerifská hvězda s nápisem Collect, můžeš se těšit na okamžitou výhru. Za tři scatter symboly ve formě plamenů se odměníš sérií free spinů na speciální sadě válců, kde na tebe čeká ještě více podkov a šerifských hvězd.

Pirate Gold

Vstup na palubu a vypluj za dobrodružstvím s Pirate Gold. Chyť osm pytlů plných zlaťáků a odnese si kořist během vzrušující Respin funkce, kde na tebe čekají poklady, jackpoty, multiplikátory a možnost funkci aktivovat znovu. Staň se součástí posádky, která se promění v divoké symboly během free spinů, a získávej obří výhry díky naskládaným symbolům!

Joker 5

Výherní automat Joker 5 tě zve do světa, kde se na 3 válcích a 3 řádcích rozkládají celkem 5 výherních linií. Červené sedmičky (s násobitelem 20x) a modré sedmičky (s násobitelem 15x) mohou přinést největší výhry, zatímco tradiční ovocné symboly nabízejí spíše skromnější odměny.

Firebird 27

Tento automat ti přináší osvěžující twist klasického ovocného tématu na třech válcích a s 27 výherními liniemi. S Wild symbolem, který nahrazuje jakékoli jiné symboly, je to perfektně zpracovaná klasika, která nezklame. Co víc si můžeš přát?

Obrázek - Výhry chodí z obou stran
Diamond Fever
Tento automat představuje ovocné symboly v novém světle na pěti válcích a s pěti výherními liniemi. V této hře se diamanty objevují jako Scatter symboly. Když se objeví tři takové symboly, aktivují se free spiny, které se hrají na odlišné sestavě válců a s výherním násobitelem x2.

Přejeme hodně štěstí s těmito novinkami ! 🍀

Bonusy od MerkurXtip

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
93 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
94 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Novinky ve světě online casin

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.