⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

After pařba u Dědka a jeho natáčeč toček!

Jestli máš chuť si dnes pořádně zahrát, tak u Dědka je dnes akcí jako máku. Čeká tě spousty toček z After kredencové párty a navíc máš možnost ulovit až 60 FS z Dědkova "natáčeče toček" a tím to u Dědka opravdu nekončí. Tak neváhej a pojď si ukořistit pořádnou nálož spinů! Se vším ti klasicky pomůžeme.

dědkův natáčeč toček

Rovnou ti prozradíme, že na tebe v online casinu Herna u Dědka čekají celkem 3 akce a pořádná dávka free spinů. Dědek nikdy nebyl žádný troškař. Než se do toho pustíme, tak základní podmínkou všech akcí, které dnes budeme v tomto článku zmiňovat, je přihlášení ke svému hernímu účtu. Ovšem pokud jsi v tomto casinu poprvé a ještě jsi neprošel řádnou registrací, můžeš se na to rovnou vrhnout  ZDE 

After kredenc 1FS v hodnotě 10 Kč

Po klasickém přihlášení ke svému hernímu účtu, je tvým prvním úkolem vyhrát 30 Kč na hrách od výrobce Synot Games. Následovně ihned obdržíš na svůj účet 1 FS v hodnotě 10 Kč.
Pokud vyhraješ dalších 60 Kč stejným způsobem, získáš opět otočku za 10 Kč a poslední otočku získáš když vyhraješ 90 Kč. Veškeré otočky si můžeš zahrát na Golden Myth, Respin Joker, 81 Vegas Multifruits

  • Přihlas se u online casina Herna u Dědka
  • Vyhraj 30 Kč u Dědka na Synot slotech
    Vyhraj 60 Kč u Dědka na Synot slotech a získáš další otočku
    Vyhraj 90 Kč u Dědka na Synot slotech a získáš poslední otočku
  • Free spiny získáš na hry Golden Myth, Respin Joker, 81 Vegas Multifruits
  • 1 FS za 10 Kč

Dědkův natáčeč toček – až 60 FS

Pokud dnes u Dědka na Synot slotech protočíš 3000 Kč získáš 3 FS v hodnotě 10 Kč, jestli-že ti tahle nabídka je málo, máš možnost znovu protočit 3000 Kč a opět obdržíš 3 FS ve stejné hodnotě, jako ty předchozí. Stejný způsob můžeš opakovat až do 60 000 Kč.

Veškeré free spiny které získáš využiješ na hrách –  Golden Myth, Respin Joker, 81 Vegas Multifruits

Denní protáčka – 205 FS v hodnotě 5 Kč

Poslední akcička, která tě dnes čeká se nese ve stejném duchu. Opět stačí jen protočit 15 2024 Kč na slotech u Dědka a okamžitě získáš na svůj účet 205 FS v hodnotě 5 Kč, které můžeš roztočit na online automatu Sweet Dreams.

 

Ať se ti z těch toček hlava netočí! Užij si hru a rozjeď to na plno.

Další bonusy u Dědka

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.