Menu

Adventní kalendář v LuckyBet casinu

Lucky boxes od Vincenta

Lucky boxes od Vincenta

Začátek prosince je vždy ve znamená blížícího se Mikuláše. Ten spolu s čertem a andělem rozdává sladkosti, uhlí ale také adventní kalendáře. A na Mikuláše se rozhodlo zahrát si také LuckyBet casino! Tento adventní kalendář je ale trošku jiný než všechny ostatní. Podívej se, co můžeš získat!

Lucky boxes od Vincenta

Adventní kalendář u LuckyBet casina nese oficiální název Lucky boxes od Vincenta. Ten má pro každého registrovaného hráče u LuckyBet připravenou bednu na každý jeden den. Můžeš se tak těšit na spoustu bonusů, volných zatočení na nejrůznější automaty a tak podobně.

Pravidla Lucky boxes

Abys mohl Lucky boxes u LuckyBet otevřít, musíš mít hotovou plnou registraci. S tou se pak pojí také různé LuckyBet bonusy. V boxes se pak ukrývají převážně free spiny, různé vkladové bonusy či možnost zúčastnit se speciálních turnajů. Myslí ale na to, že Lucky box můžeš otevřít jen jednou a pouze v daný den. Když to nestihneš, máš zkrátka smůlu.

Adventní kalendáře si ale připravily také další casina a sázkové kanceláře. Jejich přehled jsme pro tebe připravili v tomto článku, tak na něj nezapomeň kouknout, ať ti neuteče ani jedno okýnko z nadupaných adventních kalendářů!

Dnes točky na Respin Joker

Abychom tě ještě více nažhavili, zjistili jsme pro tebe, že v Lucky boxes od Vincenta se ukrývají volné točky na Respin Joker! Získáš jich celkem 20, přičemž každá má hodnotu 2 Kč! Na přiloženém videu se můžeš podívat, jak Respin Joker vypadá!

Podívej se na skvělé LuckyBet bonusy

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.