⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

50 free spinů za vklad u Luckybet

Luckybet slaví narozeniny a k této příležitosti najdeš v dnešním Luckyboxu super bonus v podobě 50 free spinů za protočení. Tak co, vyzvedneš si je taky?

Lucky boxy 2

Dnes v Luckybet casinu se děje něco tak trochu výjimečného, protože tohle casino právě slaví svoje narozeniny! A co to znamená pro tebe? Že si užiješ super bonus 50 otoček zdarma za protočenou pětistovku.

Teď se ale pojďme podívat na to, jak těchto 50 otoček získat. Abys si je totiž mohl vyzvednout, musíš protočit celkem 500 Kč. Ano, čteš správně, stačí „jen“ protočit 500 Kč a těch 50 otoček je tvých!

Takže tvoje cesta k free spinům je snadná:

  • přihlas se do svého účtu
  • protoč 500 Kč na jakýchkoli automatech

A je to! Free spiny jsou tvoje!

Tyto otočky zdarma si můžeš užít na skvělém automatu Lucky Pot, který je dílem známého výrobce Synot Games. Lucky Pot je známý svou zábavností a šancí na skvělé výhry, takže tvé otočky budou určitě dobře investované. Každá z těchto 50 otoček má hodnotu 1 Kč, takže máš celkem 50 Kč na hraní zdarma, což není vůbec špatné, že?

 Oslav s Luckybetem jejich narozky a užij si své točky zdarma! 🍀🎰

Bonusy od Luckybet

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.