Menu

5 milionů z Eurojackpotu putuje na Moravu

Se založením rodiny se otázka finančního zajištění stává klíčovou. Bez starostí může žít nejmenovaný mladý muž z jihu Moravy. Jak se mu to povedlo?


Náhodný tip zajistí budoucnost

Mladý tatínek si s pomocí náhodného tipu vsadil. Spěchal, neměl proto čas si vymyslet vlastní číselnou kombinaci. Vyplatilo se, loterie Eurojackpot (ta je vysokými výhrami dobře známá) mu přinesla 5 022 069 Kč.

Muž uvedl, že nijak vášnivým sázkařem není. Nesází dlouho a ani příliš pravidelně. Současně připustil, že už se mu jednou tato herní strategie vyplatila. Přestože sází průměrně dvakrát za měsíc, už se mu podařilo jednou vyhrát sumu ve výši 22 000 Kč.

S detaily se mladík svěřil poté, co dorazil přímo do sídla Sazky, aby si se zástupci společnosti domluvil detaily týkající se vyplacení výhry. Současně řekl, že má obavu z toho, že by výherní tiket mohl ztratit. Všechny proto pečlivě schovává – do skříně. Zřejmě si tak teď bude muset najít jinou skrýš.

O výhře se šťastný hráč dozvěděl prakticky obratem: Hned o víkendu, který následoval po losování. Sázenku si totiž zkontroloval telefonem. Jak prozradil, dělá to tak vždy, neboť je to nejpohodlnější způsob.

Nové bydlení pro rodinu

V onen osudný okamžik reagoval podobně jako mnoho dalších. Následovalo velké překvapení. O novinku se vzápětí podělil se svou partnerkou, která byla dalším člověkem, jenž čísla kontroloval. Když si byli konečně skutečně oba jistí, informovali teprve další blízké.

A mezitím samozřejmě pilně přemýšleli o tom, co s výhrou. Jako první přijde na řadu nové bydlení, které mladému páru určitě přijde vhod. Muž se s partnerkou shodl na tom, že další odměnu si každý vybere podle svého vkusu. Jeho volba padla na nové auto, partnerka si zvolila dovolenou. Mladí rodiče odjedou do Tuniska.

Vítěz dále řekl, že určitě neplánuje skončit se sázením. Ostatně ihned poté, co odešel z jednání se zástupci Sazky, si skutečně šel další los koupit.

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.