⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

40 otoček zdarma ve Forbes kalendáři

V únorovém kalendáři u Forbesu je další den a s ním další lákavá nabídka. Získat dnes můžeš až 40 volných zatočení. Nenech si dnešní akci ujít a čti dále. V článku se dozvíš vše potřebné.

40 free spinů ve Forbes kalendáři

Zatoč si pro své výhry už dnes v casinu Forbes. Otevři si další políčko v únorovém kalendáři, kde na tebe čeká až 40 otoček zdarma. Stačí jen, abys postupně protáčel peníze na automatech a otočky se ti budou připisovat. Tohle je příležitost, kterou si rozhodně nechceš nechat ujít. Akce končí dnešní půlnocí, takže na to máš celý den. Přihlas se do Forbes casina a začni roztáčet.

Jak získat otočky zdarma

Dostat se k dnešní várce free spinů bude sice trochu delší cesta, ale nic zákeřného na tebe nečeká. Budeš pouze protáčet na libovolných automatech v casinu a otočky budou přibývat. Pokaždé, když se dostaneš k určité protočené částce, připíše se ti určité množství otoček s různou hodnotou přímo na tvůj účet. Dosáhneš nejvyšší částky?

Kolika free spinů můžeš dosáhnout

  • Protočení 500 Kč: Po dosažení této částky je 10 free spinů tvých. Každá otočka o hodnotě 1 Kč. Ideální na to, abys se rozehřál!
  • Protočení 2 000 Kč: Po této částce na tebe čeká dalších 10 otoček, tentokrát každé o hodnotě 2 Kč. Teď už to začíná být zajímavější.
  • Protočení 5 000 Kč: Už jsi skoro v cíli a teď se můžeš těšit na dalších 10 free spinů, v hodnotě 5 Kč. To už je pořádná výhra.
  • Protočení 10 000 Kč: Ve velkolepém cíli na tebe čeká dalších 10 otoček zdarma, každá o hodnotě 10 Kč. A za to ta cesta rozhodně stála.

Všechny získané free spiny můžeš využít na tvých oblíbených automatech od známého výrobce SYNOT Games, což znamená kvalitní zábavu a šanci na velké výhry.

Pravidla a podmínky

  • Akce se můžeš zúčastnit pokud máš dokončené plné konto
  • Získané otočky se ti automaticky připíšou na účet
  • Každá otočka má svou vlastní hodnotu
  • FS lze využít jen na automatech od Synotu
  • Akce lze využít jen jednou a je platná pouze dnes 6. 2. 2024

 

Vytoč si svou odměnu a hodně štěstí. 🍀

Další bonusy od Forbes Casina

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
97 %
Jednoduchost získání
98 %
Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.