Menu

40 free spinů za protočení ve Forbes kalendáři

Ve Forbes kalendáři je další den, který ti přináší další lákavou nabídku. Zapoj se do výzvy, která nejenže otestuje tvou odvahu a strategii, ale také ti nabízí šanci na odměnu, jež překračuje běžné hranice. Čti dál, více se dozvíš v článku.

40 free spinů ve Forbes kalendáři

Únorový kalendář v casinu Forbes pro tebe má zase něco speciálního. Ať už jsi veterán, či nebo teprve začínáš, dnes máš možnost ukázat, co v tobě je. Za protočení můžeš získat neskutečných 40 otoček zdarma s velmi příjemnou hodnotou. K napětí rozhodně přidá i oblíbená hra Respin Joker 243 na které je můžeš využít. Máš odvahu do toho jít? Tak se přihlas do svého účtu ve Forbes casinu a využij dnešní políčko v kalendáři naplno.

Během protáčení, pokud budeš mít chvilku, můžeš omrknou i všechny bonusy za registraci.

Jak získat otočky zdarma

Chceš získat 40 otoček zdarma na hru Respin Joker 243? Tato příležitost není jen tak pro každého. Musíš být připraven na trochu výzvy a mít chuť na velký obrat. Podívej se na návod, jak na to.

 • Přihlas se nebo se registruj

  Abys měl vůbec možnost se dnešní i budoucích akcí zúčastnit, musíš být přihlášen na svůj platný herní účet nebo si zaregistrovat nový a pokračovat.

 • Protoč částku

  Tvojí první úlohou je protočit částku minimálně 50 000 Kč na jakýchkoliv automatech. Ano, čteš správně. Tato částka může vypadat jako velká suma, ale s tvou oblíbenou hrou a motivací na velkou výhru to půjde levou zadní. Máš na to celý den, tak se do toho pusť.

 • Vstup do hry

  Jakmile splníš podmínku obratu, 40 volných zatočení do hry Respin Joker 243 a další hry od SYNOT Games jsou tvé. Každé zatočení má hodnotu neskutečných 50 Kč, což ti dává skvělou možnost jak vyhrát bez jakéhokoli dalšího vkladu. Tato akce je skvělý způsob, jak prozkoumat nové hry nebo se vrátit k starým oblíbeným s šancí na velké výhry.

  Hra Respin Joker 243 od výrobe SYNOT Games

Pravidla a podmínky

 • Akce se mohou zúčastnit pouze hráči s dokončeným plným kontem
 • Pro získání otoček je potřeba protočit částku 50 000 Kč
 • Otočky se automaticky připíšou na tvůj účet
 • Každá otočka má hodnotu 50 Kč
 • Využít je lze pouze v Respin Joker 243 a dalších hrách od Synotu
 • Akce je možné využít jen jednou
 • Akce je platná pouze dnes 19. 2. 2024 do půlnoci

 

Užij si dnešní výzvu v kalendáři a hodně štěstí. 🍀

Podívej se na další bonusy od Forbesu

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
97 %
Jednoduchost získání
98 %
Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.