Menu

3x 100 Kč každý den u Grandwinu

Připrav se na týden, který ti doslova převrátí svět her naruby – přichází Týden plný bonusů s casinem Grandwin. Během těchto dnů můžeš každý den, ne jednou, ne dvakrát, ale třikrát získat bonus 100 Kč do hry. Čti dál a dozvíš se více.

Akce 3x denně 100 Kč do hry v casinu Grandwin

Pojďme se podrobněji podívat na to, jak můžeš každý den využít trojnásobné HAPPY DAYS bonusy v casinu Grandwin, abys každý den získal až 300 Kč do hry. Je to jako mít k dispozici vlastního malého herního džina, který ti třikrát denně splní přání v podobě bonusu 100 Kč. Za ten týden to může být pěkná hromádka výher. Tak se přihlas do Grandwinu a splň si dnešní bonusy.

A když budeš mít splněno a budeš se nudit, můžeš omrknout třeba všechny bonusy za registraci.

Jak získat bonus 100 Kč

Třikrát denně bonus jako tři přání od džina by si přál úplně každý. Na rozdíl od pohádek, zde není potřeba třít lampu, stačí jen dodržet pár jednoduchých kroků. Tak jak na to?

 • Přihlas se nebo se registruj

  Aby ses mohl zúčastnit této akce, musíš mít svůj herní účet u Grandwinu. Přihlas se nebo si zaregistruj nový, ať můžeš být součástí této události. Poté už se můžeš pustit rovnou na další krok.

 • Vlož 1 000 Kč

  První věc, kterou musíš udělat, je vložit částku přesně 1 000 Kč na svůj herní účet. To je tvůj vstupní vklad, který otevře bránu k prvnímu z tvých tří denních bonusů.

 • Protoč 1 500 Kč

  Nyní, když máš na účtu svůj vklad, je čas ho roztočit. Tvým úkolem je protočit celkem 1 500 Kč na libovolných automatech do konce dne. Možná se ti to zdá jako výzva, ale s trochou štěstí a strategie to zvládneš hravě. A navíc, každé otočení ti přináší možnost vyhrát, takže tento úkol spojí příjemné s užitečným.

 • Získej 100 Kč do hry

  Jakmile splníš podmínku protočení, odměna 100 Kč se jako mávnutím kouzelného proutku objeví na tvém účtu jako bonus do hry. A to nejlepší? Tento proces můžeš opakovat ještě dvakrát během jednoho dne, což znamená, že můžeš získat až 300 Kč denně na své oblíbené hry.

Pravidla a podmínky

 • Akce se mohou zúčastnit pouze registrovaní hráči
 • Pro získání bonusu je potřeba vložit částku 1000 Kč na své konto
 • Následně protočit částku 1500 Kč
 • Bonus se automaticky připíše na tvůj účet
 • Bonusu lze využít až 3x denně

 

Užij si trojitou dávku zábavy a hodně štěstí. 🍀

Mrkni na další bonusy od Grandwinu

Hodnocení
95%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
92 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
92 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.