🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Bonus 300 Kč pro nové členy Korunka klubu

Příznivci loterie Korunka se mohou těšit na vstupní bonus ve výši 300 Kč. Ten čeká na všechny nově registrované členy programu Korunka Klub. Co musíte pro jeho získání udělat?

Bonus 300 Kč pro nové členy Korunka klubu.

Jaký bonus lze získat

Bonus je dostupný pro nově registrované členy Korunka klubu. Pokud se registrujete online, máte nárok na bonus ve výši 300 Kč. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří si pro registraci zvolí pobočku. Bonus můžete očekávat ve výši 100 Kč.

Jak se registrovat

Registrovat se a hrát o atraktivní výhry může každý hráč, který již dovršil věkovou hranici 18 let a má bydliště v České republice.

Online registrace vyžaduje vyplnění osobních a kontaktních údajů. Současně je nutné nastavit si limity pro sázení. Pro získání bonusu bude vaše platební karta ověřena realizovanou platbou. Aby mohla být ověřena pravdivost vámi zadaných údajů, je nutné doložit doklad totožnosti, tedy kopii občanského průkazu.

Registrace na pobočce opět obnáší vyplnění registračního formuláře. To můžete udělat na vám dostupné pobočce Chance nebo Tipsport. A pozor, podmínkou pro připsání bonusu ve výši 100 Kč je si vsadit, a to alespoň za 100 Kč.

V případě, že to budete vyžadovat, můžete svou registraci také zrušit. Zůstatek z konta vám bude vrácen.

Co je Korunka Klub

Korunka Klub je věrnostní program pro pravidelné hráče. Ti mohou za každý vsazený tiket získat odměnu v podobě káček neboli virtuální měny. Tuto měnu lze prosázet úplně stejně jako reálné peníze. Virtuální měnu káčka lze získat také ve Velké hře nebo v pravidelné soutěži Korunkář měsíce.

Každý člen Korunka Klubu se pak prokazuje při sázení svou vlastní členskou kartou. Tu vždy předložíte na pobočce. Korunka klub

Věrnostní program vám zároveň umožní se zapojit do soutěží o atraktivní ceny. Registrace do klubu je zároveň nutná k tomu, abyste mohli sázet online. Anonymní sázení je možné prostřednictvím poboček Chance a Tipsport.

Zdroje

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.