Menu

Příběhy výherců – Loterie Korunka od Chance

Schválně, do jakého tábora patříte vy? Jste těmi, kteří pořád sází a nic nevyhrávají v Korunce, mají chuť se na to všechno už konečně vykašlat, ale pořád ve vás hlodá Cokdyby červíček anebo ti, kteří prostě přijdou, jednou zkusí a vyhrají? Zkrátka taková loterijní Ester Ledecká? Máme tady pro vás dva takové příběhy ze života.

loterie Korunka osudy výherců

Dva příběhy se šťastným koncem

V prvním příběhu se seznámíte s Romanem a Romanem z Opavy, kteří spadají do první kategorie. Sázeli, sázeli v Korunce opravdu často a výhra ne a ne padnout, ale nakonec se rozhodli vytrvat. Pak tady máme druhý příběh. Hlavním hrdinou je Jakub z Teplé, který si poprvé v životě vsadil v Korunce a vyhrál skoro půl milionu. Ano, přesně tak, Jakub je naše loterijní Ester.

Roman a Roman z Opavy šli štěstí naproti a našli 601 190 Kč

Roman a Roman. Jak jim budeme říkat? Jak asi – Roman první a Roman druhý. Roman první zná Korunku už dlouho a sem tam si vsadil. Jeho manželka ho však popíchla novinkou od jejího známého, který v Korunce vyhrál docela hezkou sumu peněz. Koho by to nezaujalo, že? Roman tak chytil druhý dech a do Korunky se zaregistroval. Svým odhodláním pokoušet štěstí nakazil i svého kamaráda a zároveň kolegu, Romana druhého, se kterým společně podniká v zednictví.

Věřící a nevěřící Roman

Roman první byl do výhry v Korunce zažrán víc, protože Korunku již znal a podařilo se mu v ní vyhrát něco málo přes sedm tisíc. Právě proto ve výhru věřil víc, než Roman druhý a také právě proto přemluvil Romana druhého, aby se na to sázení nevykašlali, když se jim vyhrát dlouho nedařilo a když už druhý Roman ztrácel víru. Dohodli se tedy, že vydrží do Vánoc, a když jim pak výhra nepadne do klína, opravdu se na to vykašlou.

Jaká volili čísla?

Každý přišel svou troškou do mlýna, respektive čísly. Roman první trval na tom, aby tipy obsahovaly určitě dvě čísla – dvojku a dvacítku, zbytek čísel mu byl jedno, respektive byl již dílem náhody.

Klukovský sen a podnikání

 

Zatím se s výhrou, krom rodiny, Romanové nikomu nepochlubili. Protože mají Roman a Roman společné dítě, kterým je podnikání v zednictví, investují část do společného podnikání. Ovšem to by v tom nebyl chlap, aby si nepřál splnit svůj dětský sen. Koupit si motorku. Co myslíte, koupí si Roman motorku? To ještě ani on sám neví, chtěl by, ale nejdříve se musí poradit s manželkou. Však to jistě všichni pánové znáte. Konec konců, nebýt manželky, nevyhráli by oba Romanové 601 190 Kč, no ne?

Nechte si poradit od profíků – Korunka Kombi

varianta hry korunka kombi logo

Za profíka se Roman považovat už dá. A co radí ostatním korunkovým pokušitelům? Štěstí prostě musíte jít naproti. Zkrátka, kdo hraje, ten vyhraje a kdo nehraje, ten zcela pochopitelně nevyhraje nic. Zapomínat byste neměli ani na taktiku, sami Romanové měli svou taktiku, kdy hráli jak Korunku Kombi, tak Kombi plus, kde si poskládali tiket podle svého vlastního uvážení a citu. Za málo peněz se jim dostalo docela dost muziky.

Štěstí sedá na začátečníka

Tak jak nejen Češi milují Ester Ledeckou, tak o něco menší komunita Korunkářů miluje, anebo možná spíše závidí korunkářské Ester, teda Jakubovi z Teplé. Ten přišel, vsadil a vyhrál 448 000 Kč. Vůbec si vlastně neprošel těmi porodními bolestmi, tím očekáváním, těšením se a následným zklamáním, když člověk nic nevyhraje. Jaké byla jeho radost? Váží si doopravdy skoro půlmilionové výhry? Váží si jí tolik, jako kdyby vyhrál po roce snažení?

Chcete se naštvat ještě víc?

Loterie korunka- cena loterie Pan Jakub si toho za život moc nevsadil. Párkrát zkusil Sportku a také Eurojackpot, ale všechny tyto soutěže se mu zdály moc drahé, tak je prostě moc nehrál. Zkusil tedy levnou Korunku a ejlhe! Pana Jakuba by navíc zřejmě ani nenapadlo si vsadit, kdyby jej k této myšlence nepřivedl kamarád, který pořád dokola o Korunce mluvil a vychvaloval ji před ním. Pan Jakub si tedy zřejmě řekl: „Dejte mi propisku a tiket a já to teda zkusím!“

Celá rodina mu k výhře pomohla

Nebylo by to spravedlivé, kdybychom za výherce uvedli pouze pana Jakuba, protože zásluhu na výhře má celá jeho rodina, která mu s výběrem čísel pomohla.

Znáte ten pocit, když tušíte, že byste mohli něco vyhrát v Korunce?

Pan Jakub tak nějak tušil, že by mohl něco vyhrát. Však to sami dobře znáte, když si vsadíte čísla a v té čekací době se zamyslíte a zasníte, jaké by to třeba bylo, kdybyste vyhráli 20 milionů. Sníte tak mocně, že tomu za chvíli začnete věřit a pak jste zklamaní, když nic nevyhrajete. Tak pan Jakub to měl podobné, akorát nevěřil v tak vysokou výhru. Byl skromný a nepředpokládal, že když si poprvé v životě vsadí, pumpne Korunku o půl milionu.

Korunka láká spořivé lidi

Protože pan Jakub korunku zřejmě dvakrát obrátí, než ji utratí, umíte si představit jeho štěstí, když za necelých 50 korun vyhrál 448 tisíc korun? Není se tedy ani čemu divit, že se pan Jakub Korunky už jen tak nevzdá a hodlá motivovat i svou rodinu.

Jak bude pan Jakub motivovat rodinu?

Pozve ji na hezkou dovolenou. Konec konců, bez rodiny by si k půl milionu asi jen těžko přišel. A do budoucna? I do budoucna bude potřebovat další pomoc rodiny při tipování čísel. A co s tím, co zbyde? To investuje pan Jakub také do rodiny, respektive do domu.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.