⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

20 FS nebo 20 Kč? Vyber si u Merkuru za vklad 200 Kč

20 FS nebo 20 Kč u Merkuru

20 FS nebo 20 Kč u Merkuru

Merkur ti dnes dává možnost výběru z dvou nabídek. Buďto si vezmeš 20 free spinů, které roztočíš v automatu Shining Crown, nebo si vezmeš 20 Kč, které můžeš rozmnožit v live sázkách. Kterou cestou se dnes vydáš? Při čtení našeho článku, kde jsme ti vše do detailu popsali se můžeš v klidu rozhodnout co je pro tebe výhodnější.

20 FS nebo 20 Kč

Dnes si v kalendáři můžeš rozbalit bonusovou nadílku buď ve formě 20 free spinů nebo 20 Kč. Je skvělé mít možnost výběru, co myslíš? Těch 20 otoček můžeš využít v online automatu Shining Crown od výrobce Amusnet, nebo si můžeš vybrat 20 Kč, které můžeš rozmnožit třeba v live sázkách. Záleží na tobě, jestli jsi spíše hráč nebo sázkař. Pro obě možnosti platí stejné podmínky: přihlas se ke svému hernímu účtu a po vyzvednutí bonusové nabídky vlož na svůj účet 200 Kč. dareček merkur

Krátce si shrneme podmínky k získání adventního bonusu.

  • Přihlas se u Merkuru
  • Vyzvedni bonusovou nabídku
  • Vlož 200 Kč na herní konto
  • Získáš 20 FS na hru Shining Crown  nebo 20 Kč na live sázky
  • Bonus neplatí pro první vklad
  • Svůj vklad můžeš vybrat až když ho alespoň 1x protočíš

Pokud ještě nejsi stálým návštěvníkem online casina Merkur, bohužel tento bonus pro tebe nebude dostupný. Ale nemusíš si dělat starosti, i když se zaregistruješ až nyní a nedostaneš dnešní bonus, casino ti nabídne registrační bonus od Merkuru pro nové hráče, který činí pěkných 100 Kč. Takže stále máš šanci získat něco hodnotného a můžeš se těšit na další překvapení, která jsou schovaná v nadcházejících dárcích.

Registrovat se můžeš ZDE.

Registrační bonus od Merkuru

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
93 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

O hře Shining Crown

Shining Crown je online automat, který obsahuje 5 válců a je možné využít až 10 výherních linií. Máš možnost zdvojnásobit výhry a hazardní hru. Tento automat má klasický vzhled ovocného hospodského automatu. Nejoblíbenějším ovocem králů jsou hrozny, a tak  se není čemu divit, že v téhle hře dává z ovocných symbolů nejvíc – v pěti kusech 70násobek sázky. K dosažení výher je tu pro tebe nachystána královská koruna, která funguje jako wild.

Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.