Menu

20 Free spinů v hodnotě 100Kč od MerkuXTip

Je tu předposlední pracovní den 26.10., tak si ho pojď zpříjemnit free spiny navíc. MerkurXTIP si pro tebe nachystal královských 20 free spinů ( 5Kč/spin) za protočení 1.000Kč. Stačí se pouze přihlásit nebo případně registrovat.

Shining crown merkurxtip

20 free spinů za 100Kč?

Tento čtvrtek pro tebe MerkurXTip připravil královskou hru Shining Crown od společnosti Amusnet.  Aby jsi získal 20 free spinů v hodnotě 5 Kč, musíš na této hře protočit minimálně 1000 Kč. Pokud tuto podmínku splníš, získáš 20 free spinů za 100 Kč. Skvělá nabídka, že? Své free spiny si musíš vyzvednout ve hře Jewels Fortune od Synotu.

Jaké jsou podmínky k získání FS?

  • Aby jsi mohl hrát musíš být registrovaný/ přihlášený
  • Vložit minimální sázku 1 000Kč ve hře Shining Crown
  • Vyzvednout Free spiny ve hře Jewels Fortune

Na jaké hře musím protočit 1000Kč?

Na hře Shining Crown od Amusnetu, je to retro ovocný automat s pěti válci a deseti výherními liniemi potěší každého fandu staré dobré klasiky. Točit budeš s ovocnými symboly, zvonečky a sedmičkami. Nejoblíbenější ovoce králů je hroznové víno, což pro tebe znamená, že ti bude vynášet ze všech druhů ovoce nejvíce. K dosažení výhry ti skvěle dopomůže královská koruna, která funguje jako wild (česky žolík). A sedmi jsou tradičně nejvyšším symbolem. Ve dvou ti vrátí sázku a v pěti ti nasypou luxusní 500násobek!

shining crown amusnet

Hra ve které si vyzvedneš své free spiny:

Své free spiny si vyzvedneš ve hře Jewels Fortune od Synotu. Tato hra má pět válců a tematiku drahokamů. Během hraní tě doprovází blištivá grafika a svižná hudba, takže se budeš cítit jako král! Hra obsahuje až 243 výherních linií. Při dosažení 4 výherních symbolů máš šanci na výhru až na 81 výherních liniích. Pokud máš 3 výherní symboly, můžeš vyhrát na 27 výherních liniích. Výhry se počítají od prvního válce zleva, a symboly mohou být na výherních liniích nahrazeny symbolem WILD (český žolík).
jewels fortune synot
Tak přejeme královskou hru plnou blištivých odměn!

Tady máš další bonusy od MerkurXTip

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
93 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
94 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.