🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

20 Free spinů u Luckybet za vklad 150 Kč

Užij si dnešní free spiny u Luckybet na hře, která tě zavede do starověkého Egypta. Bude stačit jen malý vklad na tvůj účet a můžeš si užít otočky zdarma u krásně graficky zpracované hry Solar God od Synotu.

20 Free Spinů Luckybet

Dnes pro tebe mají v Luckybet opět bonusových 20 free spinů na hru Solar God. Pokud chceš tato volná zatočení získat, budeš muset na svůj hráčský účet vložit alespoň 150 Kč. Tento vklad nemusíš nutně rovnou protočit, ale můžeš si ho v klidu ponechat na účtu. Když jsi vložil peníze, naplnil jsi tím podmínky, díky kterým získáváš nárok na free spiny. Teď už tě čeká jen zábava se skvěle zpracovanou hrou od Synotu  Solar God, ze které na tebe dýchne mystické kouzlo monumentálních pyramid. Tento bonus mohou čerpat pouze hráči, kteří jsou u Luckybet registrovaní alespoň 24 hodin předem.

Jak získat free spiny

A je to! Bonus je tvůj a my doufáme, že ti přinesl i nějakou tu výhru. Pojďme se teď ještě podívat na to, jaká že tě to dnes čeká hra.

Solar God

Tato hra od Synotu má neobvykle velké herní pole. Je složena z 6 válců  a 4 řad. Výherních linií zde najdeme 30. Ve hře zasazené do prostředí Starověkého Egypta na tebe čekají tematické symboly, jako Nilské kříže, Horovo oko a další symboly, které neodmyslitelně patří k této legendární době. Symboly, které se budeš snažit vytočit jsou Tutanchamon a Kleopatra, za které v počtu 6 ks získáváš 5násobek sázky. Ještě větší třešničkou na dortu jsou symboly zlatého skarabea, který vytváří Wildy a pyramida, která spouští bonusovou hru s 10 free spiny.

Hra solar god

Přejeme hodně štěstí!

Bonusy od LuckyBet

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.