Menu

20 Free Spinů ke vkladu 150 Kč u Luckybet

Pojď se přenést do impozantního starověkého Egypta s dnešními free spiny od Luckybetu. Užij si krásně graficky zpracovanou hru Solar God a vyhraj peníze za otočky zdarma. V článku se dočteš také o dnešní super akci, kterou si Luckybet připravil pro jejich hráčky ke dni žen.

Dnes si pro tebe v Luckybet připravily příjemný bonus v podobě 20 free spinů. Abys tyto spiny zdarma získal, budeš muset na svůj účet vložit 150 Kč. Tento vklad ti ale zůstane a volná zatočení máš také v kapse, a to se vyplatí! Když jsi tímto splnil podmínky a free spiny jsou tvoje, můžeš si užít opravdu povedenou hru od SYNOTU  Solar God. Tento bonus mohou čerpat pouze hráči, kteří jsou registrovaní alespoň 24 hodin předem. Pokud ještě nejsi zaregistrovaný u Luckybet a nechceš si nechat ujít žádné jejich příští akce, zaregistruj se u Luckybet teď.

Jak získat free spiny

Jak sám vidíš, získání dnešních free spinů u Luckybet je opravdu hračka.

PS pro ženy: Přihlas se do Ladies cup a vyhraj!

Luckybet Ladies cup
K dnešnímu mezinárodnímu dni žen dnes si u Luckybetu připravili pro všechny jejich hráčky speciální Ladies cup. V tomto turnaji se hraje o 50 000 Kč, takže pokud jsi žena a hraješ v Luckybet casinu, tak už neváhej ani minutu a běž se zúčastnit tohoto turnaje. Prvních deset výherkyň dostane navíc 20 pětikorunových free spinů ve hře 8 Flowers.

  • Výherní kritérium turnaje: vážený počet zatočení
  • Minimální započítaná sázka: 5 Kč
  • Minimální počet zatočení pro kvalifikaci do turnaje: 10
  • Turnaj probíhá na všech válcových hrách (tzn. že neplatí pro ruletu)

Získej další bonusy od Luckybet

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.