Menu

150 Free spinů a bonus až 10 000 Kč u Grandwin casina

Rozjeď víkend na plné otáčky s Grandwin bonusy!

Rozjeď víkend na plné otáčky s Grandwin bonusy!

Nabitá víkendová akce od Grandwinu je tu! Máš možnost získat až 150 Free spinů a až 10000 Kč. Nenech si ujít tuto speciální akci, která ti přinese nejen zábavu, ale i možnost pořádného výdělku.

Chystáš se na víkend plný akce a nevídaných výher? Grandwin casino rozdává až 150 free spinů a nabízí šanci na bonus až 10 000 Kč. Připrav se na nezapomenutelnou jízdu plnou zábavy a potenciálních výdělků, které ti mohou změnit život.

Grandwin ti přináší nabídku, která se neodmítá. Tento víkend se můžeš těšit nejen na spoustu zábavy, ale také na možnost získat až 150 free spinů a bonus ve výši až 10 000 Kč. Tato akce je jako stvořená pro všechny, kteří milují vzrušení a chtějí si zlepšit své šance na výhru.

Jak získáš až 150 Free spinů

Jak získáš vkladový bonus až 10 000 Kč

  • Registrace u Grandwinu/přihlášení
  • Začni s prvním vkladem minimálně 500 Kč.
  • Za každý protočený trojnásobek vkladu získej navíc 5% z vkladu, až do celkové hodnoty 100% tvého vklad, maximuálně 10 000 Kč
  • Bonus se vyplácí ve 20 stejných částech
  • Akce platí od 16. do 18. března

Novinky na Grandwinu

Jack and The Mystery Monsters

Staň se součástí nezapomenutelného dobrodružství s Jackem a objevuj tajemství skrývající se na 5 válcích plných mystických symbolů. Tato hra tě zavede do země plné záhad, kde na tebe čekají Wild, Scatter, Free Spiny a Bonusové symboly, které ti mohou otevřít cestu k neuvěřitelným výhrám. Připrav se na magickou cestu, kde každý spin může být klíčem k odemčení tvého vlastního kouzla!

40 Power Hot

Připrav se na ohnivý zážitek s online automatem 40 Power Hot, kde každé vítězné combo doslova vzplane před tvýma očima! Retro symboly se spojují v úchvatné výherní kombinace, zatímco šance na získání obřích rozptylových cen a jednoho ze čtyř progresivních jackpotů činí tuto hru neodolatelnou pro každého dobrodruha toužícího po vzrušení a velkých výhrách.

Orient Story

Odhal tajemství a bohatství starověkého Východu ve hře Orient Story, online automatu, který tě zavede do světa plného létajících koberců, divokých paláců a neuvěřitelných pokladů. Tento automat nabízí nejen nádhernou grafiku a poutavé funkce, ale také šanci vyhrát výjimečné ceny.

Way To Hell 2

Připrav se na výpravu do ohnivých hlubin s touto novinkou, která ti přináší nejen vzrušující bonusovou hru, ale také tajemný symbol nabízející náhodné výhry až do výše 100x tvé sázky! Tvým průvodcem skrz toto výherní peklo bude čertice, jež ti otevře brány k bonusové hře.

Roll Shift

Roll Shift je průlomový video automat, který dokonale míchá kouzlo klasického designu s osvěžující ovocnou tematikou a zavádí do hry vzrušující moderní funkce. S unikátním uspořádáním 5×4 válce a ohromujícím počtem 100 výherních linií se otevírá svět plný možností, jak dosáhnout vytoužených výherních kombinací. Připrav se na dobrodružství, kde každý spin může znamenat velkou výhru!

Flamb Fruits 81

Vstup do světa, kde plameny tančí ve třpytu displeje a metalová hudba tě nabíjí energií při každém spinu. Flamb Fruits 81 od Casimi není jen dalším v řadě automatů; je to vstupenka do pekelně atraktivního světa, kde klasická ovocná tématika dostává moderní, ohnivý kabát.

Měj víkend plný velkých výher a nečekaného štěstí!🍀

Další bonusy od Grandwin casina

Hodnocení
95%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
92 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
92 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Novinky

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.